Podpory warsztatowe

Ilość produktów: 6

Kobyłki warsztatowe pozwalają stabilnie podeprzeć pojazd oraz przygotować go do naprawy. Oferowane przez STIX podstawki warsztatowe cechują się wytrzymałą budową - są one wykonane ze stali pomalowanej proszkowo. Dzięki tej specjalnej powłoce nie są narażone na korozję. Stanowią one podstawowe wyposażenie wulkanizacji.

   Zalety kobyłek warsztatowych

   Sygnowane marką STIX Tool podpory warsztatowe 3 t i 6 t sprostają oczekiwaniom zarówno pracowników profesjonalnych warsztatów, jak i miłośników motoryzacji, którzy hobbystycznie zajmują się swoimi pojazdami w przydomowym garażu. Wysokie kobyłki warsztatowe do aut są nie tylko stabilne, ale i posiadają specjalnie wyprofilowane siodełka oraz szerokie stopki, podwyższające komfort stosowania.

   Poza lewarkami oraz kobyłkami do warsztatów samochodowych w tej kategorii można także znaleźć:

   • podnoszone najazdy samochodowe - wraz ze stojakami warsztatowymi są bardzo często wykorzystywane. Rampy sprzedawane są w kompletach (lewa i prawa), mają szerokie najazdy, które dodatkowo wyposażone są w ogranicznik koła,
   • gumowe nakładki do podpór.

   Lewarki, kobyłki i nie tylko

   Kobyłki i lewarki warsztatowe to produkty, których nie da się zastąpić. Oprócz nich w sklepie STIX można także zamówić równie praktyczne i niezawodne:

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.74 / 5.00 39 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-05-08
   Wszystko poszło sprawnie.
   2023-07-26
   Szybko sprawnie bez problemów
   pixelpixelpixelpixel