Lewarki - żaby

Ilość produktów: 2

Lewarek żaba to podnośnik warsztatowy, który ułatwia i usprawnia pracę przy wymianie oraz naprawach opon i kół. Urządzenia te są na tyle uniwersalne, że można je stosować zarówno w dużych warsztatach wulkanizacyjnych, zakładach motoryzacyjnych, jak w domowym zaciszu. Lewarek hydrauliczny żaba wyposażony w pedał szybkiego podnoszenia zwiększa wygodę pracy specjalistów. Przydaje się wtedy, gdy wszystkie podnośniki w warsztacie są zajęte. Aby nie tracić czasu i zwiększyć obroty firmy, warto wyposażyć zakład właśnie w tego typu sprzęt. Pozwalają także wstępnie przygotować samochód lub sprawdzić, jaka usterka wystąpiła, zanim będzie on umieszczony na dużym podnośniku. Warto jednak pamiętać, że lewarek typu żaba nie może być stosowany nadmiernie, bowiem jego intensywne używanie nie służy zastosowanemu mechanizmowi. 

   Lewarki typu żaba w zakładach motoryzacyjnych i warsztatach wulkanizacyjnych

   Lewarki samochodowe żaba cenione są zarówno przez specjalistów z branży motoryzacyjnej, w tym także wulkanizacyjnej, jak i osoby prywatne, które same naprawiają małe usterki w samochodach. W zależności od wybranego modelu można je stosować do różnych pojazdów ze względu na maksymalny udźwig. Wybierając lewarki – podnośniki warto zwrócić uwagę na minimalną oraz maksymalną wysokość. 

   Wyposażenie wulkanizacji, które oferujemy naszym klientom, charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem trwałych i solidnych materiałów. Zapewniamy gwarancję na kilka lat, przez co można bez problemu reklamować produkt, gdy nadarzy się jakakolwiek usterka. Praca w zakładach wulkanizacyjnych to także zapewnienie bezpieczeństwa oraz wygody pracowników. 

   Podnośniki lewarki typu żaba wyposażone są w skrętne, metalowe kółka, które ułatwiają pozycjonowanie je pod samochodem. Ich sztywne konstrukcje zawdzięczamy zastosowaniu giętych na zimno blach o grubości 4 mm. Do swojej budowy dołączone są zdejmowane uchwyty umożliwiające przenoszenie urządzenia. 

   Pozostałe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych

   Oferujemy także inne wyposażenie warsztatu samochodowego, które przydaje się przy wymianie części, podzespołów czy też ich naprawie. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym produktem, warto zapoznać się z jego opisem i dokładnymi parametrami, które wpłyną na jakość pracy. Posiadamy w sprzedaży także podnośniki farmerskie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zawsze staramy się pomóc przy wyborze, tym bardizej jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z mechaniką samochodową.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.84 / 5.00 32 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-20
   Wszystko zgodnie z opisem
   2023-09-17
   Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
   pixelpixelpixelpixel