Zwijadła pneumatyczne

Ilość produktów: 5

Zwijadła pneumatyczne często można spotkać w profesjonalnych warsztatach samochodowych oraz wulkanizacyjnych. Dzięki nim nie tylko łatwiej jest utrzymać porządek w danym pomieszczeniu, ale i zadbać o swój komfort pracy. Dostępne w sprzedaży STIX zwijadło pneumatyczne to nic innego jak zwijany wąż wykonany z tworzywa PCV, który dostarcza sprężone powietrze wszędzie tam, gdzie jest ona aktualnie potrzebne. Po skończeniu pracy nawija się on samoczynnie na zwijadło, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. W zależności od modelu zwijadła do węży mają różne rozmiary. Dzięki temu mogą one mieścić węże o długości 10, 15, 18, a nawet 20 metrów długości, co daje duże możliwości użytkownikom. Obecnie są to na rynku akcesoria pneumatyczne, bez których nie można się obejść.

 

  Zwijadła pneumatyczne - poznaj ich zalety

  Po zwijadła pneumatyczne sięga wiele warsztatów. W STIX oferujemy produkty takich marek jak PCL oraz Stix Tool, które zadbały o jakość wyrobów na najwyższym poziomie. Zwijadła wyposażone są w stalowe wsporniki oraz kotwy mocujące, dzięki czemu można łatwo i szybko zawiesić je na ścianie, a nawet na suficie - w zależności od oczekiwań. Zwijadła pneumatyczne można również przechowywać luzem. Nie ważą one dużo i dzięki specjalnej rączce łatwo można je przenosić.

  Zwijadło pneumatyczne to jednak nie tylko obudowa. Znajdujące się w nich węże są wykonane z wytrzymałego materiału, jakim jest PCV. Dzięki temu są one odporne na ścieranie oraz substancje chemiczne, których nie brakuje w warsztatach. To wszystko sprawia, że niezawodnie będą pełniły swoją funkcję nawet przez wiele lat.

  Zwijadła, które zwiększają komfort pracy

  Dostępne w naszej ofercie zwijadła pneumatyczne to przydatne akcesoria, które mogą znacznie poprawić komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Dlaczego warto z nich korzystać?

  • Zwijadła do węży ułatwiają zachowanie porządku na stanowisku pracy, co przekłada się na większą efektywność podczas wykonywania obowiązków.
  • Używając zwijadła, ograniczamy ryzyko potknięcia się o leżące na podłodze przewody, a tym samym zwiększamy bezpieczeństwo pracowników.
  • Po zakończeniu pracy wąż samoczynnie nawija się na zwijadło, więc zwinięcie go nie wymaga to od nas czasu ani wysiłku.

  Niezależnie od tego, czy planujesz kompleksowo wyposażyć swój warsztat, czy chcesz go unowocześnić za pomocą jednego, praktycznego urządzenia, zwijadło pneumatyczne to bardzo dobry wybór. W naszej ofercie dostępne są sprawdzone produkty, które cechują się solidnym wykonaniem i zapewniają długotrwałą eksploatację. Są wygodne w użytkowaniu, umożliwiają płynną regulację, a przy tym są estetyczne. Kupując zwijadło pneumatyczne w STIX, masz pewność, że inwestujesz w sprzęt, który będzie dobrze spełniał swoją funkcję i ułatwi Ci pracę.

  Zwijadło do węży - poznaj również inne produkty

  Kompletując wyposażenie wulkanizacji z pewnością warto sięgnąć po zwijadła pneumatyczne do węży. Oprócz nich warte uwagi są również inne produkty, a w tym oleje do pneumatyki.

  Bez względu na to, jakich produktów szukasz, w STIX zawsze możesz liczyć na wysoką jakość asortymentu i konkurencyjne ceny. Jeśli masz pytania o dostępne zwijadła pneumatyczne lub inne artykuły, zapraszamy do kontaktu – zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakupach.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.76 / 5.00 41 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-28
  Rewelacja
  2023-06-08
  Szybka bez problemowa dostawa
  pixelpixelpixelpixel