Łatki do opon

Ilość produktów: 27

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przebić oponę w najbardziej niespodziewanym momencie? Nasze wulkanizacyjne łatki do opon pozwolą w prosty i szybki sposób naprawić uszkodzenie. Nieprzerwanie od 2008 roku zaopatrujemy w nie wiele serwisów oponiarskich. Bądź gotowy na to, co niespodziewane razem z nami!

Wulkanizacyjne ławki do klejenia opon ? zadbaj o bezpieczeństwo

Kierowcy doskonale wiedzą, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i pełna sprawność samochodu. Warto być gotowym na każdą okoliczność i mieć pod ręką łatki wulkanizacyjne. Opony są szczególnie narażone na uszkodzenia poprzez warunki pogodowe, czy ciała obce znajdujące się na jezdni. Łaty do opon idealnie nadają się do napraw uszkodzeń powstałych m.in. w wyniku przebicia opony gwoździem.

Łatki do opon ? najpopularniejsza metoda naprawy

Łatki do klejenia opon są jedną z najbardziej znanych form naprawczych przebitych kół. Z reguły są podstawowym elementem serwisów, a także stanowią wyposażenie wulkanizacji. Oferujemy łatki, które sprawdzą się do opon:

  • samochodowych

  • ciężarowych

  • rolniczych.

Osoby, które znajdą się na mechanice i majsterkowaniu, mogą pokusić się o naprawę uszkodzonego koła samodzielnie przy pomocy łatki wulkanizacyjnej. Upewnij się, że wiesz co robić, tak, by naprawa była skuteczna, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i do dzieła. Naprawa opony dzięki łatkom do klejenia jest naprawdę prosta.

Łatki do opon ? samochody osobowe i ciężarowe

Posiadamy bardzo szeroki asortyment, różniący się kształtem i wielkością, przeznaczony do naprawy zarówno niewielkich usterek, jak i bardziej rozległych awarii. Intensywna eksploatacja sprawia, że opony szybko się niszczą i przecierają. W takim wypadku warto mieć w swoim warsztacie łatki do klejenia. Nasze łatki wulkanizacyjne znakomicie sprawdzą się także do klejenia opon rolniczych, a w rolnictwie szybka naprawa jest szczególnie istotna. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również łatki do dętek czy kołki do opon.

Kiedy zdarzy się Tobie usterka, to łatka na oponę będzie najlepszą formą pierwszej pomocy. Niezależnie od rodzaju pojazdu, naprawa ogumienia stanowi jeden z najważniejszych elementów bezpiecznego poruszania się po drodze. Zadbaj o to razem z nami!

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 37 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-21
Jakość produktów ok. Długo czeka się na paczkę
2023-06-26
SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
pixelpixelpixelpixel