Rozpieraki do opon

Ilość produktów: 3

Rozpierak do opon to niezastąpione i jedno z najważniejszych narzędzi, jakie można znaleźć w warsztacie wulkanizacyjnym. Niektórzy posiadają rozpieraki także w przydomowych garażach. Rozpierak pneumatyczny jest bardzo wygodny i przyspieszający naprawę oraz inne prace związane z oponami. Dodatkowo jest stabilny, solidny i nie wykorzystuje siły człowieka do swojego działania. Niezależnie od rozmiaru kół, narzędzie to potrafi się do nich dostosować, dlatego jest uniwersalne. Rozpieraki na obrotowej stopce mocowane są do stołu w warsztacie, tak aby stanowiły one solidne wsparcie bez ryzyka wahań i złamania. Powinny być umieszczone na wygodnej do użytku wysokości, biorąc pod uwagę, że nawet opony ciężarowe będę za jego pomocą naprawiane. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą rozpieraków w naszym sklepie. 

  Rola rozpieraków w warsztatach wulkanizacyjnych 

  Rozpieraki do opon to jedne z podstawowych elementów wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych. Dzięki nim możliwe jest rozciągnięcie opony i dostanie się do uszkodzonego miejsca, które wymaga naprawy. Klasyczny rozpierak do opon ciężarowych jest prosty i praktyczny. Nie zajmuje także wiele miejsca w warsztacie. Przesuwana dźwignia ułatwia rozciąganie opon o różnych szerokościach. 

  Rozpieraki pneumatyczne do opon to urządzenie, które przeznaczone jest do profesjonalnej naprawy opon. Ich zakres szerokości to nawet 275 mm oraz średnicy do 1200 mm. Dodatkowo przy narzędziach zamontowana jest lampa na elastycznym pałąku, która ułatwia pracę w ciemniejszych miejscach. Przy naprawie bardzo ważne są narzędzia do opon, dlatego model rozpieraka pneumatycznego jest wyposażony w tackę, na której można położyć wszystkie niezbędne akcesoria do naprawy opon. Zapewniając pełne wyposażenie wulkanizacji, sprzedajemy materiały wulkanizacyjne, dzięki którym można rozpocząć pracę i przyjmowanie klientów. 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.76 / 5.00 41 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-28
  Rewelacja
  2023-09-17
  Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
  pixelpixelpixelpixel