Wyważanie kół

Ilość produktów: 131

Ciężarki do wyważania kół to niezbędny element każdego punktu wulkanizacyjnego. Z ich pomocą szybko i sprawnie można rozłożyć oraz skorygować ciężar koła w odniesieniu do osi obrotu. Kiedy kierowca odczuwa wibracje w kierownicy lub opony noszą się nierównomiernie, oznacza to, że koła nie są właściwie wyważone. Dlatego tak istotne jest, aby każdy punkt wulkanizacyjny miał dostęp do wysokiej jakości ciężarków. Poprawnie założone odważniki do wyważania kół nie tylko poprawiają komfort jazdy, ale i realnie wpływają na bezpieczeństwo ruchu. 

 

Ciężarki do wyważania kół – szeroki asortyment

Widniejące w ofercie ciężarki do wyważania opon dostępne są w kilku rodzajach, dzięki czemu każdy z łatwością dopasuje dany produkt do własnych potrzeb. W tej kategorii nie zabrakło:

 • ciężarków wyważających klejonych oraz nabijanych na felgi aluminiowe,

 • ciężarków nabijanych na felgi stalowe,

 • specjalnych proszków do wyważania kół,

 • zestawów startowych, w których znajdują się między innymi ciężarki do wyważania kół, zawory, pasty, łatki itd. 

W sklepie internetowym STIX stawiamy nie tylko na atrakcyjne ceny, ale i produkty najwyższej jakości. Właśnie dlatego, zarówno ciężarki do wyważania kół, zawory do kół, łatki, kołki jak i inne wyroby spełniają niezbędne normy oraz sygnowane są logiem znanych marek. 

Ciężarki do wyważania kół samochodowych najlepszych marek

Narzędzia najwyższej jakości są kluczowym elementem w branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Wybierając ciężarki do wyważania opon renomowanych marek, można mieć pewność, że są one solidnie wykonane, trwałe i spełniają najwyższe standardy jakości.

 • Precyzja: ciężarki do wyważania kół samochodowych od najlepszych marek takich jak Hofmann czy Stix Power Star są produkowane z dbałością o najwyższe standardy jakości, przy użyciu zaawansowanych technologii. Zapewnia to dokładność w procesie wyważania kół. Dzięki temu można osiągnąć idealne wyważenie, eliminując drgania i wibracje podczas jazdy.

 • Trwałość i wytrzymałość: ciężarki wyważające są wykonane z wysokiej jakości materiałów (cynk, ołów), co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne (np. zerwanie ciężarka podczas jazdy z dużą prędkością) oraz czynniki zewnętrzne (jazdy w trudnych warunkach).

 • Różnorodność: oferujemy wybór odważników do kół, które można dopasować do różnych rodzajów felg i opon:

  • slim o niewielkiej grubości (ok. 3,5 mm wraz z taśmą);

  • klejone oraz nabijane. Do wyboru na rolce lub w standardowym papierowym opakowaniu;

  • o różnej wadze – jeden ciężarek od 2,5 do 50 gramów;

  • w paczkach od 8 do nawet 1000 sztuk.

Ciężarki do kół i nie tylko

W STIX cena ciężarków do wyważania kół samochodowych jest bardzo atrakcyjna.  Oprócz nich w asortymencie sklepu znajdują się również produkty, dzięki którym można zadbać o kompletne wyposażenie wulkanizacji. Dzięki nim wymiana ogumienia, czy też naprawa ogumienia będzie odbywała się szybko, przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub zostawienie wiadomości e-mail w razie pojawienie się jakichkolwiek pytań na temat naszej oferty, lub produktów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Rewelacja
2023-06-26
SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
pixelpixelpixelpixel