Śruby do kół i felg

Ilość produktów: 105

Interesują Cię wysokiej klasy śruby do kół i od dłuższego czasu poszukujesz satysfakcjonującej oferty w internecie? Doskonale się składa! Na stix.pl znajdziesz zarówno śruby do felg aluminiowych, jak i stalowych, które są gwarancją najwyższej jakości. Nie zastanawiaj się dłużej i sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy. Zapewniamy dużą dostępność oferowanych przez nas produktów, które błyskawicznie wysyłamy do klientów po zaksięgowaniu wpłaty. Realizujemy zamówienia pojedyncze, jak i w dużych nakładach. Jesteśmy zatem pewni, że wybierzesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie!

Śruby do felg – bezpieczeństwo na drodze

Śruby do felg to zabezpieczenie przed odkręceniem kół podczas jazdy samochodem. Niestety, jak inne części z biegiem lat ulegają zniszczeniu. Warto więc zadbać o ich regularną kontrolę podczas sezonowej zmiany opon, by zagwarantować sobie, pasażerom i uczestnikom ruchu drogowego bezpieczeństwo. Jeśli śruby do kół aluminiowych lub stalowych w Twoim aucie wymagają wymiany to znalazłeś się we właściwym miejscu. Z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie odpowiednie śruby do kół.

Śruby do kół samochodowych – obowiązkowy produkt w każdym warsztacie

Śruby do kół różnią się nie tylko rozmiarem, ale także innymi elementami mającymi wpływ na montaż. W naszej ofercie znajdziesz śruby do:

 • felg skręcanych,
 • alufelg,
 • felg stalowych.

Dzięki temu nasi klienci mają możliwość bardzo obszernego wyboru. Śruby do kół samochodowych są podstawowym wyposażeniem każdego profesjonalnego warsztatu wulkanizacyjnego. Więc jeśli musisz uzupełnić swoje stany magazynowe i szukasz korzystnej oferty, to zapraszamy! Nie zastanawiaj się dłużej, sprawdź konkretne rozmiary oraz modele i czym prędzej złóż zamówienie.

Jak dobrać śruby do felg?

Przy wyborze odpowiednich śrub do felg wskazane jest, by zwrócić uwagę na cztery najważniejsze kryteria:

 • gniazdo w feldze – znane są trzy formy tj. stożkowe, płaskie i kuliste,
 • skok i średnica gwintu – np. M12x1,50 zastosowane m.in. w takich markach jak Opel, Ford czy Renault. Przed zamówieniem nowej śruby, warto zmierzyć średnicę gwintu starej. W tym przypadku pomocna będzie suwmiarka. Nie bez znaczenia jest także skok gwintu.
 • długość śruby – określa się ją względem grubości konstrukcyjnej felgi (dokładnie w miejscu, gdzie będzie wykorzystywana śruba). W tym przypadku prawidłowy pomiar nie powinien uwzględniać łba śruby,
 • rozmiar klucza – najpopularniejsze spotykane rozmiary to 15, 17, 19, 21 lub 22.

Istotną kwestią jest fakt, że śruby do kół aluminiowych najczęściej mają mniejsze łby niż śruby do felg stalowych.

Śruby do felg – co warto o nich wiedzieć?

W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się różne śruby do kół samochodowych, takich marek jak Carbonado. Wybierając konkretny model warto zwrócić uwagę na:

 • kształt górnej końcówki śruby – w naszym sklepie znajdują się różne śruby do felg aluminiowych i stalowych. Ich końcówki mogą być sześciokątne oraz typu torx (otwór przypominający gwiazdkę),
 • kształt główki śruby – jest zazwyczaj stożkowy lub kulisty. Zdarzają się jednak i płaskie nakrętki do kół (dostosowane do płaskich otworów felg). Warto na to zwrócić uwagę podczas wyboru.

Wymieniając śruby do felg nie można także zapomnieć o modelach specjalnych, których także nie zabrakło w naszym asortymencie. Tutaj należy wymienić chociażby:

 • tak zwane śruby do kół pływające – dzięki połączeniu dwóch podkładek (podkładki płaskiej i stożka) jedna śruba może być wykorzystana do mocowania felg o różnych gniazdach, co w wielu przypadkach jest sporym udogodnieniem. Przed wykorzystaniem takiego rozwiązania należy jednak upewnić się, że gniazda mocujące zostały właściwie przygotowane (niekiedy niezbędne jest zwiększenie średnicy otworu),
 • zabezpieczające śruby do felg – to idealny produkt dla klientów, którzy chcą udaremnić złodziejom kradzież kół. Śruby z tej kategorii mają oryginalny kształt główki, dzięki któremu klasyczne narzędzia (podczas montażu i demontażu), stają się bezużyteczne. Takie śruby do kół mogą być jedynie obsłużone przez specjalne klucze.

Śruby do alufelg i wiele innych

Nasz internetowy sklep stix.pl to obszerna oferta produktów w tym m.in. śruby mocujące o różnych rozmiarach. Te elementy to pewność, że w prosty i szybki sposób zrealizujesz mocowanie kół w każdym aucie. Nasza bogata propozycja artykułów zapewni kompleksowe wyposażenie wulkanizacji, dzięki któremu klienci będą zadowoleni z Twoich usług. Zachęcamy także do skorzystania z oferty na śruby zabezpieczające do kół, dzięki którym uchronisz się przed niepożądaną kradzieżą. Posiadamy wysokiej jakości asortyment, wyłącznie znanych i cenionych producentów.

Wybierając śruby do kół aluminiowych, czy też stalowych, każdorazowo zachęcamy do zapoznania się z ich opisem. To tam umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje na temat każdego produktu. W razie wątpliwości można także zadać nam konkretne pytanie, które wysyła się do nas za pośrednictwem przygotowanego formularza w zakładce “zadaj pytanie”. Odpowiadamy szybko i rzeczowo.

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 37 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Rewelacja
2023-04-27
super
pixelpixelpixelpixel