Łatki do dętek

Ilość produktów: 13

Łatki do dętek to łatwy i skuteczny sposób naprawy w przypadku uszkodzenia ogumienia. W trakcie jazdy rowerem czy samochodem nietrudno o usterki, czy uszkodzenia. Coraz popularniejszym rozwiązaniem stają się samoprzylepne łatki do naprawy dętek. Dzięki nim w kilka chwil możesz dalej ruszać w trasę i nie martwić się o powrót do domu.

  Łatka do naprawy dętek ? bądź gotowy na każdą okoliczność

  Jeśli znasz się na majsterkowaniu i nie dajesz się zaskakiwać, to łatka do naprawy dętek musi się u Ciebie znaleźć. Nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć, a usterka koła zawsze przynosi dużo stresu. Jeśli naprawa ogumienia to dla Ciebie bułka z masłem to sprawdź nasz zestaw do klejenia dętek, dzięki któremu szybko uporasz się z uszkodzeniem.

  Łatki do dętek ? szybka naprawa dla zmotoryzowanych

  Łatka do naprawy dętek to produkt powszechnie używany także w naprawach wulkanizacyjnych samochodów osobowych i ciężarowych. Nie posiadasz opony zapasowej w samochodzie, a majsterkowanie to Twoje hobby? Sprawdź nasz w profesjonalny zestaw do klejenia dętek. Znajdziesz tam szczegółową instrukcję, która krok po kroku za pomocą grafik i opisów wyjaśnia jak naprawić uszkodzoną dętkę. W skład zestawu do klejenia dętek wchodzą najczęściej łatka, klej, guma i tarka.

  Łatki do dętek ? naprawa opony u rowerzystów

  Mogłoby się wydawać, że wymiana łatki do dętki rowerowej to z pozoru prosta sprawa. Jednak kiedy spotka Cię taka konieczność, zastanawiasz się co robić. Podpowiadamy:

  1. po pierwsze, o czym należy wiedzieć i pamiętać to fakt, że łatka do naprawy dętki powinna być naklejana technologią na zimno. Wystarczy klej i gotowe!

  2. po drugie ? niektóre łatki do dętek rowerowych nie wymagają w użycia kleju. Jest to znaczące ułatwienie, bo nie trzeba nosić ze sobą całego zestawu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w samoprzylepne łatki do dętek rowerowych.

  Oferujemy szeroki wybór produktów, dzięki którym naprawa uszkodzonego koła będzie prostsza, niż myślisz. Łatki do opon, jak również kołki do opon to podstawowe wyposażenie wulkanizacji oraz większości warsztatów. Zaopatrujemy wiele serwisów ogumienia ? nasze produkty są trwałe, a przede wszystkim cechuje je wysoka jakość. Zapraszamy do zakupów!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.73 / 5.00 37 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-20
  Wszystko zgodnie z opisem
  2023-06-08
  Szybka bez problemowa dostawa
  pixelpixelpixelpixel