Kleje do dętek

Ilość produktów: 7

Dostępny w ofercie klej do dętki to produkt polecany przez profesjonalnych wulkanizatorów. Wykorzystywany jest on do klejenia łatek, a nawet podkładek do zaworów - nie może go zabraknąć w żadnym warsztacie, ani w przydomowym garażu. Ze względu na swoją konsystencję klej wulkanizacyjny do dętek jest łatwy w aplikacji - do jego rozsmarowania warto wykorzystać widoczny w ofercie pędzelek. W STIX dostępne są produkty o różnej pojemności - najczęściej w poręcznej tubce. Najważniejsze informacje na ich temat znajdują się w opisach oraz na opakowaniu. Warto się z nimi zapoznać przed złożeniem zamówienia. Kleje do łatek dętkowych wzbudziły jakieś wątpliwości? Ewentualne pytania można przesyłać w formie formularza, zamieszczonego w zakładce "zadaj pytanie".

  Klej wulkanizacyjny do dętek - zalety i zastosowanie produktu

  Klej do klejenia dętek to produkt o szybkim działaniu. Dzięki zawartym w nim substancjom szybko odparowuje płyn wulkanizacyjny, tworząc tym samym solidne połączenie. Substancję należy dokładnie rozprowadzić po oszorstkowanej powierzchni (można ją przygotować w sposób mechaniczny). Po nałożeniu klej do dętki rowerowej powinien wyschnąć. Przeznaczony do użytku na zimno.

  Zakupiony klej do dętki należy przechowywać w odpowiednich warunkach - z dala od promieni słonecznych oraz wysokich temperatur (w ten sposób uniknie się przesuszenia). Przed użyciem klej wulkanizacyjny do dętek w puszcze powinien zostać dokładnie wymieszany, a następnie zamknięto po użyciu. Wykorzystane podczas prac naprawczych pędzle można oczyścić, używając w tym celu dedykowanych rozpuszczalników.

  Oczywiście kleje do dętek rowerowych to produkty, które stanowią raptem ułamek całego asortymentu. W ofercie STIX można także znaleźć inne wyposażenie wulkanizacji i materiały wulkanizacyjne, dzięki którym poziom świadczonych usług w widoczny sposób wzrośnie. Polecamy:

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.74 / 5.00 39 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-12-02
  DOSKONAŁY
  2023-06-01
  Wszystko w należytym porządku. Obsługa bardzo fajna - nawet Panowie specjalnie dla mnie pofatygowali się i przesłali zdjęcia z wymiarowania podkładki - super!!! Polecam i osobiście na pewno kolejny raz skorzystam.
  pixelpixelpixelpixel