Urządzenia i programatory diagnostyczne TPMS

Ilość produktów: 7

Profesjonalne urządzenia diagnostyczne od STIX pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdy znajdujący się w ofercie programator czujników ciśnienia TPMS w szybki i łatwy sposób pomaga zastąpić uszkodzony komponent, poprzez programowanie protokołów, przeznaczonych dla konkretnego pojazdu. Mimo skomplikowanej konstrukcji i złożoności funkcji, nowoczesny programator TPMS jest intuicyjny w obsłudze - przy pierwszym użyciu warto sięgnąć po dołączoną do zestawu instrukcję lub skorzystać z oferowanych szkoleń z zakresu obsługi tego urządzenia. W STIX gwarantujemy atrakcyjne względem konkurencji ceny, zawsze idące w parze z najwyższą jakością. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do skorzystania ze specjalnego formularza “zadaj pytanie”, który znajduje się w każdym opisie produktu.

  Wydajne i niezawodne urządzenia diagnostyczne

  Urządzenie diagnostyczne do samochodu TPMS jest wielofunkcyjne. Między innymi dzięki niemu:

  • szybko można zdiagnozować oraz sprawdzić wszystkie znajdujące się w pojeździe czujniki (zarówno OEM, jak i zamienniki),
  • można zaprogramować czujniki - w celu skopiowania lub nadania nowego ID,
  • da się skanować kody kreskowe oraz QR,
  • można robić zdjęcia, a także przeprowadzać różne pomiary, np. głębokości bieżnika i wiele innych.

  W zależności od modelu urządzenie do diagnostyki samochodu może także stworzyć szczegółową kartotekę, w której przechowane zostaną informacje na temat ogumienia pojazdu, a także czujników. To udogodnienia sprawia, że urządzenia do diagnostyki samochodowej traktowane są jako podstawowe wyposażenie wulkanizacji.

  Oprócz nich w ofercie STIX znajdują się również inne produkty warte uwagi, a w tym wytrzymałe, lekkie oraz niezwykle wydajne klucze udarowe pneumatyczne. Wzbogacają one rozbudowany dział, jakim jest pneumatyka warsztatowa.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.74 / 5.00 39 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-06-26
  SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
  2023-06-01
  Wszystko w należytym porządku. Obsługa bardzo fajna - nawet Panowie specjalnie dla mnie pofatygowali się i przesłali zdjęcia z wymiarowania podkładki - super!!! Polecam i osobiście na pewno kolejny raz skorzystam.
  pixelpixelpixelpixel