• Zestaw startowy: programator Sensor AID Pro 3.0 + 4 Czujniki ciśnienia 433MHz UNI Sensor + Moduł OBDII - CUB
 • Zestaw startowy: programator Sensor AID Pro 3.0 + 4 Czujniki ciśnienia 433MHz UNI Sensor + Moduł OBDII - CUB
 • Zestaw startowy: programator Sensor AID Pro 3.0 + 4 Czujniki ciśnienia 433MHz UNI Sensor + Moduł OBDII - CUB
 • Zestaw startowy: programator Sensor AID Pro 3.0 + 4 Czujniki ciśnienia 433MHz UNI Sensor + Moduł OBDII - CUB
 • Zestaw startowy: programator Sensor AID Pro 3.0 + 4 Czujniki ciśnienia 433MHz UNI Sensor + Moduł OBDII - CUB
 • Zestaw startowy: programator Sensor AID Pro 3.0 + 4 Czujniki ciśnienia 433MHz UNI Sensor + Moduł OBDII - CUB
 • Programator czujników ciśnienia CUB TPMS Sensor AID Pro 3.0 (EU+US)
 • Moduł CUB OBDII
 • Czujnik ciśnienia CUB TPMS UNI Sensor 4.0 EVO - Clamp-In Silver
1 899,00 PLN
/ zestaw
Stara cena: 2 168,00 PLN
Oszczędzasz: Oszczędzasz 12.41% (269.00PLN), kupując w zestawie.
Kod producenta: 12-46-46778

W zestawie

Programator TPMS Sensor AID Pro 3.0
w zestawie z czujnikami Uni-Sensor 4.0 EVO i modułem OBDII

Podstawowy zestaw do obsługi TPMS

Zestaw startowy polecany dla osób, które chcą zająć się obsługą czujników ciśnienia TPMS. Jednak znajdzie także zastosowanie w serwisach ogumienia poszukujących prostych, ale sprawdzonych rozwiązań. W skład zestawu wchodzą:

 • programator Sensor AID Pro 3.0 marki CUB,
 • moduł OBDII marki CUB dla programatora Sensor AID Pro 3.0
 • 4 szt. czujników ciśnienia Uni-Sensor DUO (obsługa częstotliwości Europa + USA).

Niezawodny programator czujników

Sensor AID Pro 3.0 to podstawowy model serii Sensor AID programatorów TPMS firmy CUB. Urządzenie umożliwia obsługę czujników ciśnienia bezpośredniego systemu TPMS (system monitorowania ciśnienia w ogumieniu). Model ten słynie z prostoty obsługi i niezawodności. Główne funkcje tego przyrządu to:

 • diagnozowanie czujników ciśnienia (także czujników OEM – montowanych przez producentów pojazdów),
 • klonowanie czujników,
 • programowanie uniwersalnych czujników CUB serii Uni-Sensor.

Przy użyciu programatora możliwe jest diagnozowanie większości czujników ciśnienia TPMS bez względu na ich producenta oraz stan czujnika. Urządzeniem można też programować uniwersalne czujniki CUB Uni-Sensor jako klony (z tymi samymi numerami ID) lub jako zamienniki (z nowymi numerami ID). Programator skanuje czujniki przy użyciu anteny bezprzewodowej zamontowanej po bokach. Obsługuje częstotliwości 433 MHz (Europa) oraz 315 MHz (auta z rynku USA). Wbudowana baza obsługiwanych pojazdów obejmuje auta produkowane zarówno na rynek europejski, jak i amerykański. Urządzenie wyposażone jest w wydajny akumulator, który na długi czas uniezależnia użytkownika od zewnętrznych źródeł zasilania.

Jeden czujnik do wszystkich aut

Uni-Sensor 4.0 EVO to najnowsza generacja uniwersalnych czujników TPMS serii Uni-Sensor. Czujnik EVO łączy najważniejsze zalety swoich poprzedników: Uni-Sensor 2 oraz Uni-Sensor DUO. Dzięki temu wyróżnia go nieduży rozmiar i niewielka waga 18 gramów (lekki czujnik sprawia, że łatwiej wyważyć koło). Jest także dwuzakresowy – oprócz częstotliwości 433 MHz obsługuje również 315 MHz (stosowane w autach z rynku amerykańskiego). Nowy czujnik to także zoptymalizowane zarządzanie energią i długa żywotność. Czujniki EVO mogą być aktywowane i wielokrotnie programowane do praktycznie wszystkich pojazdów wyposażonych w bezpośredni system TPMS. Dostarczane w komplecie z aluminiowymi skręcanymi zaworami w kolorze srebrnym.

Moduł OBDII

Moduł do nadpisania bądź odczytu numerów ID czujników, które są zapisane w ECU. Znajduje zastosowanie w przypadku aut, które posiadają inne od pierwotnych numery ID zamontowanych czujników lub w pojazdach, w których proces ponownej adaptacji do czujników wymaga obecności modułu OBDII. Sam proces wgrania bądź odczytu ID w aucie nie jest skomplikowany. Wystarczy zeskanować wszystkie czujniki zamontowane w kołach, następnie podłączyć złącze OBDII do urządzenia i komputera w aucie. Kolejnym krokiem jest wybór czy numery ID czujników mają zostać nadpisane czy pobrane do sprawdzenia.

Darmowe aktualizacje bazy pojazdów

Producent udostępnia regularnie darmowe i bezterminowe aktualizacje listy obsługiwanych aut oraz zwiększające funkcjonalność urządzenia. Aktualizacji dokonuje się w łatwy sposób za pomocą aplikacji zainstalowanej w komputerze – wystarczy podłączyć programator do komputera kablem USB i uruchomić program.

Przegląd funkcji urządzenia Sensor AID Pro 3.0

 1. diagnoza czujników – programator skanuje czujnik w celu uzyskania informacji takich jak: nr ID, aktualne ciśnienie, częstotliwość pracy, temperatura wewnątrz opony oraz stan baterii (uwaga – nie wszystkie oryginalne czujniki pokazują stan baterii oraz temperaturę).
 2. automatyczne kopiowanie numeru ID nowego czujnika
 3. ręczne kopiowanie numeru ID nowego czujnika (uwaga – urządzenie posiada również możliwość duplikowania oryginalnych czujników poprzez ręczne wpisane numeru ID znajdującego się na obudowie czujnika),
 4. programowanie nowego czujnika – podczas tego procesu omija się procedurę kopiowania numeru ID – po wybraniu prawidłowego modelu auta programator wysyła odpowiedni numer ID do "pustego" czujnika Uni-Sensor,
 5. bezprzewodowa modyfikacja czujnika – kopiowanie numeru ID oryginalnego czujnika (funkcja umożliwia skopiowanie numeru ID oryginalnego czujnika do urządzenia Sensor AID i przesłanie go na czujnik Uni-Sensor),
 6. bezprzewodowa modyfikacja czujnika – modyfikacja numeru ID nowo utworzonego czujnika (funkcja umożliwia modyfikację numerów ID w czujnikach Uni-Sensor. Po zeskanowaniu czujnika, możemy dowolnie zmieniać numer ID, w celu jego aktualizacji),
 7. bezprzewodowa modyfikacja czujników z uwzględnieniem prawego / lewego koła (funkcja pozwala zmienić położenie czujnika względem prawego, bądź lewego koła),
 8. zapis danych na komputerze związanych z ID czujników – pozwala zapisać zeskanowane numery ID czujników na komputerze (należy wcześniej włączyć opcję skanowania 4 kół). Zapis danych dotyczących numerów ID czujników obsługiwany jest przez aplikację, która zapisuje dane do formatu plików tekstowych (*.txt).
 9. wykorzystanie modułu OBDII do odczytu oraz zapisu numerów ID. Dzięki modułowi OBDII możliwe jest podpięcie urządzenia pod komputer w aucie. Urządzenie umożliwia zeskanowanie wszystkich czujników, które znajdują się w pojeździe, a następnie odczyt lub zapis numerów ID czujników do ECU.

Menu ustawień programatora

Sensor AID Pro 3.0 posiada rozbudowane menu ustawień, dzięki czemu możemy dostosować wyświetlane informacje do własnych preferencji i potrzeb związanych z serwisem danego modelu auta. Możemy wybrać i ustawić następujące opcje:

 • język menu (w tym język polski),
 • region produkcji auta (Europa / USA),
 • ilość kół,
 • jednostki temperatury i ciśnienia,
 • format numeru ID (DEC / HEX),
 • kontrast wyświetlacza,
 • automatyczne wyłączanie urządzenia,
 • sygnał dźwiękowy (brzęczyk).
Parametry techniczne:
W zestawie:
- urządzenie CUB sensor AID Pro 3.0
- ładowarka
- instrukcja obsługi
- kabel USB
- czujniki Uni-Sensor 4.0 EVO Silver (4 szt.)
- moduł OBDII
Funkcje urządzenia:
- diagnozowanie czujników TPMS
- programowanie nowych czujników
- klonowanie czujników
- obsługa czujników 433Mhz i 315Mhz
- baza klientów
- darmowe aktualizacje
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

pola oznaczone są wymagane

Warunki gwarancji

Prawo do zwrotu: 14 dni

Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Warunkiem koniecznym jest aby zwracany towar był w niezmienionym stanie bez śladów użytkowania. Opcjonalnie: w otrzymanym opakowaniu wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym oświadczeniem o zwrocie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane konto w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwróconego towaru.

 

 

Gwarancja producenta: 12 miesięcy

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją. Podstawą do naprawy produktu w ramach gwarancji jest paragon fiskalny lub faktura VAT będąca nieodłącznym elementem każdego wysłanego zamówienia.

Z tym produktem polecamy:
Zamknij
Jplayer
Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Rewelacja
2023-07-26
Szybko sprawnie bez problemów
pixelpixelpixelpixel