Ciężarki ołowiane do felg stalowych

Ilość produktów: 11

Ciężarki ołowiane to niezbędne elementy przy wymianie opon i ich wyważaniu. Wykorzystywane są do korygowania oraz wyrównywania ciężaru po całej powierzchni kół i opon. Dodawanie obciążenia powinno być poprzedzone użyciem wyważarki, która wskaże dokładne miejsca o lżejszej wadze. Odważniki ołowiane to jedne z lepszych na rynku jeśli chodzi o jakość materiału, z jakiego zostały wykonane. Istotną kwestią jest także ich elastyczność oraz dopasowanie się do felgi. Ich dostępność na rynku jest duża, można znaleźć modele o różnej wadze, co znacznie ułatwia pracę wulkanizatora. Wykorzystywane są zarówno przy samochodach osobowych, ciężarowych, jak i motocyklach. W naszym sklepie znajdą Państwo ciężarki nabijane do felg stalowych począwszy od 10 g, a skończywszy na 50 g. Mamy też zestawy, które zawierają w sobie różnej wielkości obciążniki ołowiane. 

 

  Rodzaje ciężarków ołowianych i ich gramatura

  Ciężarki ołowiane do wyważania kół to jedne z ważniejszych akcesoriów, które można znaleźć w warsztacie wulkanizacyjnym. Są niezbędne przy ustawianiu rozkładu ciężaru po całej powierzchni koła. Dzięki dobremu wyważeniu można przedłużyć żywotność różnych elementów w pojeździe. Kontrola jazdy jest łatwiejsza, a także jej komfort. Jeśli pojawi się drganie kierownicy lub całego nadwozia, jest to dobry moment do wyważenia swoich kół w pojeździe. 

  Ołowiane ciężarki, które posiadamy w naszym sklepie, przeznaczone są do felg stalowych. Sprzedajemy je w paczkach po 50 lub 100 sztuk. W przypadku zestawów, w których można znaleźć różne wagowo ciężarki stalowe do felg, jest ich nawet 500, 700, 800 lub 1000 sztuk. Posiadamy także ciężarki klejone do felg aluminiowych. Dobrze jest wyposażyć swój warsztat w różne ich rodzaje, ze względu na różnorodność opon i kół w samochodach klientów. Ciężarki do wyważania kół powinny być zawsze używane gdy tylko zajdzie taka potrzeba, chociażby ze względu na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Jako sklep sprzedające pełne wyposażenie wulkanizacji, zapraszamy do zakupów.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.74 / 5.00 39 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-08
  Wszystko poszło sprawnie.
  2023-11-21
  Jakość produktów ok. Długo czeka się na paczkę
  pixelpixelpixelpixel