Kołki do opon

Ilość produktów: 23

Zazwyczaj żaden kierowca nie myśli w trakcie jazdy o uszkodzeniu opony. W razie niespodziewanej sytuacji kołki do naprawy opon są znakomitym sposobem na załatanie dziury. Jeśli dojdzie do przebicia opony gwoździem, czy usterki z innego powodu, możesz być na taką sytuację gotowy. Sprawdź nasze kołki wulkanizacyjne do łatania opon, które zabezpieczą uszkodzony obszar przed dalszą degradacją jej struktury w miejscu usterki.

Kołki do łatania opon ? podstawa wyposażenia wulkanizatora

Kołki do naprawy opon to jedne z najbardziej popularnych artykułów używanych do usuwania wszelkich usterek ogumienia samochodowego i rowerowego. Pozwalają one na szybkie i łatwe uszczelnienie przebitego koła. Kołek wulkanizacyjny stosowany jest zarówno do opon radialnych, jak i diagonalnych.

Wulkanizacyjne kołki do opon ? napraw swoje koło od ręki

Drugim najczęstszym powodem odwiedzin w serwisach wulkanizacyjnych jest przebite koło. Jeśli pilnie potrzebujesz dojechać do celu, to niektóre kołki do łatania opon umożliwiają kontynuację jazdy bezpośrednio po naprawie. Koło nie wymaga okresu oczekiwania, dzięki czemu ruszysz w trasę po kilku minutach. Kołki do naprawy opon występują w kilku rozmiarach, co przygotuje Cię na każdą okoliczność. Średnice od 3 mm do nawet 10 mm sprawią, że nic Cię nie zaskoczy. Kołki wulkanizacyjne znajdują zastosowanie do naprawy opon:

  • motocyklowych,

  • ciężarowych,

  • osobowych.

Niezależnie od tego, jakim pojazdem się poruszasz, kołek wulkanizacyjny to łatwy sposób na spokój w dłuższej trasie.

Kołek wulkanizacyjny ? nowoczesna technologia dla Ciebie

Kołki do łatania opon produkuje się z najwyższej jakości surowców i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. To łatwy sposób zreperowanie opon dętkowych i bezdętkowych. Przy użyciu dowolnego kleju do napraw na zimno kołek wulkanizacyjny szybko przywróci sprawność Twojemu pojazdowi. Znajdziesz u nas także łatki do dętek czy łatki do opon, które umożliwią kompleksową reperację. Dzięki nim naprawa ogumienia stanie się dużo łatwiejsza, a mit o konieczności kupowania nowej opony może zostać z łatwością obalony. Jeśli Twoim priorytetem jest profesjonalne wyposażenie wulkanizacji, to już dziś zamów nasze kołki wulkanizacyjne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-20
Wszystko zgodnie z opisem
2023-09-17
Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
pixelpixelpixelpixel