Pierścienie centrujące do felg aluminiowych

Ilość produktów: 151

Przed Tobą wymiana felg na aluminiowe, ale otwór na piastę do nich nie pasuje? Pierścienie centrujące to skuteczny sposób, by bezpiecznie zredukować tę różnicę z zachowaniem wszystkich walorów alufelg. Nie musisz wydawać kolejnych setek złotych czy wymieniać tych zakupionych na inne. Pierścienie centrujące do felg to skuteczny sposób na jej dopasowanie do Twojego auta.

Pierścienie centrujące - kompletne wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego

Pierścień centrujący do felg aluminiowych to niedrogi element, który zapewni stabilne i porządne jej zamontowanie do koła. Niestety producenci aut nie mają jednego standardu przy rozmiarze piasty i często zdarza się, że te różnice uniemożliwiają montaż alufelg. Pierścienie do felg to niezbędna część w każdym warsztacie wulkanizacyjnym.

Pierścienie centrujące do felg - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pierścienie centrujące to element, który stosuje się z reguły do felg aluminiowych. W stalowych dopasowanie jest łatwiejsze, gdyż te produkty są tańsze i z reguły użytkownicy aut poszukują takich, które pasują do piasty. Pierścienie centrujące do kół umożliwiają założenie felgi na piastę tak, by otwory montażowe były położone dokładnie na osi otworów.

Wybierając pierścienie centrujące do alufelg koniecznie zwróć uwagę na:

  • zgodność obwodu wewnętrznego pierścienia centrującego i obwodu piasty koła,

  • dopasowanie średnicy zewnętrznej pierścieni centrujących do średnicy otworu w feldze,

  • wybór modelu zgodnego z Twoim autem - przygotuj jego markę, model i rok produkcji.

Wbrew pozorom by dopasować pierścienie centrujące do felg nie trzeba dużo zachodu. Skontaktuj się ze STIX, a my chętnie podpowiemy Ci, jaki model wybrać do Twojego auta.

STIX - dostawca jakościowych części zamiennych do kół i opon

Odwiedzając STIX masz do wyboru pierścienie centrujące do felg aluminiowych w jakości premium. To specjalnie wyselekcjonowane produkty, które charakteryzują się rewelacyjnym ich dopasowaniem zarówno do piasty, jak i do felgi. Wszystko to za sprawą najwyższej precyzji podczas procesu produkcji oraz dedykowanego wyprofilowania. Cechuje je idealna twardość oraz odporność na pękanie nawet przy trudnych warunkach podróżowania i dużych obciążeniach. Wybierając pierścień centrujący do felg aluminiowych unikasz też jej ?zapiekania się?, dzięki czemu ich demontaż jest prostszy.

W STIX oferujemy kompleksowe wyposażenie wulkanizacji w tym pierścienie centrujące, które sprawią, że mocowanie kół będzie bezproblemowe. Sprawdź także nasze nakrętki do felg i śruby do felg, z którymi zadbasz o jakościowe, trwałe i solidne elementy zamienne w swoim aucie. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-02
DOSKONAŁY
2023-09-17
Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
pixelpixelpixelpixel