Kreda do opon

Ilość produktów: 14

Zaprezentowana w tej kategorii kreda do opon, to niezbędne wyposażenie wulkanizacji. Produkt wykorzystywany jest na wiele sposobów. Przede wszystkim służy do zaznaczania miejsc przebicia, a także opisywania opon podczas sezonowej wymiany. Kreda wulkanizacyjna jest klasycznie woskowana, dzięki czemu ma właściwości wodoodporne - w razie konieczności z łatwością można ją zmyć, wykorzystując rozpuszczalnik nitro. W STIX poręczne markery do opon dostępne są w dwóch standardowych kolorach: białym oraz żółtym. Należy je stosować na oczyszczoną powierzchnię. Aby uniknąć ubrudzenia warto wyposażyć się w specjalne oprawki do kredy wielokrotnego użytku. Wykonane są one z plastiku i zaopatrzone w specjalny zatrzask, który skutecznie unieruchamia wkład. W STIX kreda do opisywania opon dostępna jest na sztuki, jak i w praktycznych opakowaniach po 12 sztuk.

  Kreda do opon - produkt, który warto mieć pod ręką

  Wszystkie znajdujące się w tej kategorii markery do opon/kredy wulkanizacyjne, to produkty godnych polecenia producentów. Wśród najpopularniejszych marek znajdują się takie firmy jak STIX TOOL, czy też RAIDEX - jest zatem w czym wybierać.

  Oprócz kredy do znakowania opon w asortymencie sklepu STIX znajdują się również profesjonalne narzędzia do opon, a także liczne akcesoria i części, takie jak:

  • zawory do kół,
  • produkty, dzięki którym możliwe jest skuteczne wyważanie kół,
  • produkty, z pomocą których możliwa jest naprawa opon. Mowa tutaj między innymi o kołkach z łatką, frezach do obróbki kordu, rolkach docinających, ściernicach i wielu innych.

  Zamawiając w sklepie STIX markery oraz kredy do znakowania opon masz pewność, że otrzymasz towar w krótkim przedziale czasu od złożenia zamówienia. Cena produktów jest przy tym bardzo przystępna - w przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości podczas dokonywania większych zamówień, zachęcamy do skontaktowania się z przedstawicielem sklepu.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.75 / 5.00 40 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-08
  Wszystko poszło sprawnie.
  2023-11-20
  Wszystko zgodnie z opisem
  pixelpixelpixelpixel