Oleje do pneumatyki

Ilość produktów: 5

Kompletne wyposażenie wulkanizacji pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a także pomaga dbać o własne przyrządy. Olej do narzędzi pneumatycznych jest na to idealnym przykładem. Skutecznie zwiększa on żywotność narzędzi - niweluje tarcie pomiędzy komponentami, a także zmniejsza temperaturę podczas pracy. Olej do urządzeń pneumatycznych powinien być stosowany regularnie - w zależności od produktu wykorzystuje się go wewnątrz układu pneumatycznego, ale i nanosi bezpośrednio na części, wymagające zabezpieczenia. W STIX można kupić oleje do narzędzi pneumatycznych o różnej pojemności - od 0,6 l do 1 l. Istnieje możliwość zamówienia jednej butelki oraz zestawów, np. po 5 sztuk. Szczegółowe dane o produkcie znajdują się w jego opisie.

  Uniwersalny olej do narzędzi pneumatycznych

  Czyszczenie, smarowanie oraz impregnacja to podstawowe czynności, które wykonuje się, aby móc dłużej cieszyć się w pełni sprawnymi urządzeniami. Oferowany przez STIX olej do kluczy pneumatycznych, olej do kompresorów oraz innych narzędzi powszechnie wykorzystywany jest w warsztatach wulkanizacyjnych, ale i w przydomowych garażach oraz w firmach produkcyjnych z wielu branży. Aby poznać go bliżej zachęcamy do zapoznania się z jego specyfikacjami (znajdują się one w opisie produktu).

  Oleje do układów pneumatycznych od STIX:

  • wykorzystywane są przy średnich warunkach pracy,
  • spełniają niezbędne normy jakości, a w tym ISO 3448: VG-100, czy też PN-91/C-96073,
  • mogą być wprowadzane do układu przez specjalny wlew w urządzeniu, jak i być nakładane bezpośrednio na komponenty.

  Akcesoria pneumatyczne to zbiór wielu produktów, dzięki którym można świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wśród produktów sprzedawanych przez STIX warte wyróżnienia są między innymi:

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.73 / 5.00 37 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-06-08
  Szybka bez problemowa dostawa
  2023-04-27
  super
  pixelpixelpixelpixel