Zawory do kół dętkowych

Ilość produktów: 10

Oferowane przez sklep STIX zawory do dętek to przydatne produkty - w zależności od modelu nadają się do zastosowania na kołach dętkowych. Nawet tych od ciągników oraz maszyn rolniczych. Są wytrzymałe, dzięki czemu mają długi czas eksploatacji. Jak inne wentyle, tak i te modele należy wymieniać podczas sezonowej zmiany kół - tylko wtedy można zadbać o bezpieczeństwo i komfort wykonywanej pracy. Zamawiając zawory do dętki polecamy zdecydować się na produkty kompletne, czyli modele wyposażone już w spasowane, metalowe kapturki, które chronią komin przed zabrudzeniami. Wszystkie dostępne w sprzedaży zawory do kół zostały szczegółowo opisane - w przypadku ewentualnych wątpliwości zachęcamy do kontaktowania się z obsługą sklepu - jest ona do Państwa dyspozycji.

  Różne modele zaworów do dętek

  W zależności od modelu, zaworek do dętki należy instalować w określony sposób (zgodnie z zaleceniami producenta). Niektóre zawory trzeba zwulkanizować z dętką na gorąco, a inne kleić na zimno - informacje na ten temat podane są w opisach produktów. Zawór dętki ciągnikowy służy nie tylko do utrzymania odpowiedniego ciśnienia, ale i jest wlotem, przez który pompuje się powietrze. Aby ułatwić w przyszłości to zadanie, zawory do dętek mają szerokie kominy.

  Zawór dętki ciągnikowy to klasyczne wyposażenie wulkanizacji w warsztatach, które dbają o stan techniczny dużych kół. Aby zadbać o komfort i zadowolenie klientów warto zatem postawić na produkty sprawdzonej jakości, które znajdują się w STIX.

  Oczywiście zawory do kół (zarówno wentyle bezdętkowe, do ciągników, jak i klasyczne zawory do kół samochodowych) to szeroka grupa produktów. Oprócz nich w asortymencie STIX można znaleźć ciężarki do wyważania kół w korzystnych cenach - z gwarancją dostępności. Oferujemy zarówno modele klejone, jak i nabijane.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.74 / 5.00 39 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-08
  Wszystko poszło sprawnie.
  2023-06-26
  SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
  pixelpixelpixelpixel