Farby do malowania opon

Ilość produktów: 5

Farby do opon to profesjonalne produkty wykorzystywane praktycznie w każdym warsztacie, w którym przeprowadzana jest konserwacja ogumienia. Dzięki nim używane, jak i bieżnikowane opony wyglądają jak nowe, co z pewnością nie umknie uwadze wymagających kierowców. Farba do malowania opon to produkt wydajny - należy go nanosić dokładnie, wykorzystując w tym celu pędzel, wałek, czy też urządzenie natryskowe. Efekt od razu widoczny! W tej kategorii znajduje się między innymi farba do opon czarna od producenta Stix Tire Repair. Sklep internetowy STIX zapewnia dostępność wszystkich produktów, a także dba o szybką wysyłkę, dzięki czemu klienci w zaledwie kilka dni otrzymują zamówione produkty. Niezbędnych informacji na temat każdego z wyrobów należy szukać w opisie.

  Farba do opon o dużym zastosowaniu

  Farby do malowania opon samochodowych (np. Stix Black) stanowią podstawowe wyposażenie wulkanizacji. Dzięki nim ogumienie jest odświeżone, ale i dodatkowo zaimpregnowane. Dobrej jakości farba do opon skutecznie wypełnia mikropęknięcia i tym samym dodatkowo zabezpiecza całość przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych oraz przed skrajnymi temperaturami.

  Warto także nadmienić, że farby do malowania gumy kryją zabrudzenia, a przy tym są niezmywalne. Po zastosowaniu długo utrzymują się na oponie i nie pozostawiają śladu na nawierzchni jezdnej. Inwestując w farby do opon należy stosować się do zaleceń producenta - większość farb trzeba przed użyciem, np. wymieszania z wodą w odpowiednich proporcjach. Dzięki nim wymiana opon nie jest tak częsta, co bezpośrednio przekłada się również na koszty utrzymania pojazdu.

  Oprócz farby do malowania gumy w asortymencie znajdują się również:

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.73 / 5.00 37 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-20
  Wszystko zgodnie z opisem
  2023-09-17
  Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
  pixelpixelpixelpixel