Polityka jakości

POLITYKA JAKOŚCI  
Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2015  

FELGEO.PL
prowadzi działalność w zakresie:
Dystrybucja felg do pojazdów samochodowych oraz urządzeń, części i akcesoriów dla branży Automotive.  

 

Strategią i celem FELGEO.PL jest:

  • Oferowanie towarów i usług akceptowanych przez obecnych i przyszłych Klientów, spełniających ich potrzeby i oczekiwania, zgodnych z przepisami prawa i innymi istotnymi wymaganiami.
  • Ciągłe usprawnianie obsługi Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na wzajemnym poszanowaniu, zaufaniu i lojalności.
  • Doskonalenie wszystkich realizowanych procesów pod względem jakości i szybkości realizacji, przy jednoczesnym ciągłym skoncentrowaniu na optymalizacji kosztów i zapewnieniu stabilnego, wysokiego poziomu jakości oferowanych usług.
  • Posiadanie sprawnej i skutecznej organizacji, która sprosta wszystkim oczekiwaniom Klientów oraz pracowników.
  • Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015.
  • Przestrzeganie aktualnego obowiązującego ustawodawstwa, wymagań regulacyjnych oraz innych wymagań, do których przestrzegania FELGEO.PL zobowiązała się.

Deklaruję, w imieniu FELGEO.PL, wszystkich pracowników i współpracowników, zaangażowanie w prace nad spełnieniem wymagań Klientów, utrzymaniem i ciągłym doskonaleniem skuteczności funkcjonującego systemu zarządzania oraz przydzielenie niezbędnego wsparcia dla realizacji Polityki. Dołożę wszelkich starań, aby system zarządzania był rozumiany, akceptowany i realizowany przez wszystkich pracujących i współpracujących z FELGEO.PL.  

 

Zatwierdził: Waldemar Michałowski 11.10.2021

 

Polityka jakości (PDF)

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-26
SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
2023-06-08
Szybka bez problemowa dostawa
pixelpixelpixelpixel