Pasty i maści montażowe

Ilość produktów: 6

Pasta montażowa do opon to produkt, który ma szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się ją podczas nakładania opony na felgę. Produkt szybko schnie i staje się przezroczysty. Pasta do montażu opon przede wszystkim zapobiega korozji, skutecznie uszczelnia ewentualne mikropęknięcia, utrzymuje oponę w jednym miejscu (podczas jazdy nie porusza się ona względem felgi), a przy okazji nie wchodzi w żadną reakcję z gumą. Pasty montażowe takich marek jak: DELTA oraz STIX TOOL należy wykorzystywać zgodnie z ich przeznaczeniem. Stanowią one podstawowe wyposażenie wulkanizacji - po otwarciu pojemnika po skończonej pracy należy go szczelnie zamknąć, aby uniknąć wyschnięcia. Więcej informacji od producentów można znaleźć w opisie produktu - zachęcamy się z nim zapoznać przed złożeniem zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości albo pytań konsultanci sklepu STIX są do Twojej dyspozycji.

  Pasta montażowa najwyższej jakości

  Maść montażowa do opon to produkt uniwersalny, używany przy różnych pojazdach. Jest on wykorzystywany zarówno w warsztatach samochodowych, ale i w serwisach wulkanizacyjnych. Pasta montażowa do opon wysokotemperaturowa powinna być nakładana dokładnie, przy użyciu pędzla, który również jest do nabycia w tej kategorii.

  W ofercie sklepu STIX, zaraz koło past do montażu opon, znajdują się również:

  Każda widoczna w asortymencie pasta molibdenowa do opon to produkt, który zawsze jest dostępny w naszym sklepie. Po dokonaniu płatności natychmiastowo jest wysyłana pod podany adres, dzięki czemu nie trzeba martwić się opóźnieniami. Rozbudowana oferta STIX dostosowana została do potrzeb małych warsztatów samochodowych, jak i dużych firm wulkanizacyjnych.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.76 / 5.00 41 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-08
  Wszystko poszło sprawnie.
  2023-11-21
  Jakość produktów ok. Długo czeka się na paczkę
  pixelpixelpixelpixel