Gumy do podnośników

Ilość produktów: 21

W tej kategorii znajdują się gumy do podnośników - kostki oraz modele okrągłe - o różnych rozmiarach, które z łatwością można dopasować do posiadanego sprzętu. Zadaniem gumy do podnośnika “żaba” i gumy do lewarka jest ochrona podwozia pojazdu zarówno przez zarysowaniami, jak i wgnieceniami. Dodatkowo guma pod podnośnik zapobiega przesuwaniu się pojazdu.

Wysokiej jakości gumy do podnośników

Inwestując w gumy do podnośników samochodowych należy mieć pewność, że są wytrzymałe oraz wykonane z najlepszych materiałów. Sprzedawane w STIX podkładki gumowe zadowolą najbardziej wymagających klientów. Produkty wytwarzane są z mieszanek gumowych, które nie pochodzą z odzysku i odporne są na zgniatanie, rozciąganie, a nawet skrajne temperatury.

Kupując w STIX podnośnik bałwanek lub inne podnośniki pneumatyczne warto przy okazji wyposażyć się w oferowane kostki oraz okrągłe gumy. Niepodważalnie stanowią one podstawowe wyposażenie wulkanizacji - znaczna większość oferowanych wyrobów i narzędzi w STIX produkowana jest w Polsce.

Gumy do podnośników i nie tylko

W STIX gumy do podnośnika kolumnowego stanowią rozbudowaną ofertę - różnią się one między sobą rozmiarami, grubością, a także formą. Oprócz nich w asortymencie sklepu można znaleźć coś jeszcze, mianowicie:

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 34 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-26
SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
2023-06-08
Szybka bez problemowa dostawa
pixelpixelpixelpixel