Wkłady diagonalne

Ilość produktów: 8

Zależy Ci na trwałej i długoterminowej rekonstrukcji opon? Uszkodzenia nie są zbyt duże, ale dalsza jazda jest niemożliwa? Sprawdź nasze diagonalne wkłady naprawcze, które szybko i skutecznie doprowadzą ogumienie do dalszej użyteczności.

   Wkłady naprawcze diagonalne ? tanie materiały wulkanizacyjne

   Diagonalne wkłady naprawcze to jeden z elementów stanowiących podstawowe wyposażenie wulkanizacji. Jest dostosowany do intensywnych reakcji opony i rewelacyjnie z nią współpracuje w czasie użytkowania. Wkład diagonalny do opon jest zbudowany ze wzmocnionych włókien poliamidowych, co przekłada się na trwałość naprawy. Wkłady diagonalne to materiały wulkanizacyjne, które występują w wielu rozmiarach, co umożliwia Ci naprawę praktycznie każdej usterki.

   Wkłady naprawcze diagonalne ? łatwa naprawa opon

   W razie uszkodzenia opony diagonalnej łatwym sposobem na jej odnowienie są wkłady naprawcze. Pozwalają na skuteczną eliminację usterek w każdej części opony, w tym:

   • w czole,

   • w barku,

   • na boku.

   Naprawcze wkłady diagonalne sprawdzą się do procesów wulkanizacyjnych ?na gorąco?, oraz do naprawy chemicznej ?na zimno?. Niezależnie od tego czy prowadzisz zakład wulkanizacyjny, czy dokonujesz napraw na własną rękę, nasz wkład diagonalny jest tym, czego potrzebujesz.

   Jeśli posiadasz opony inne niż diagonalne, to sprawdź nasze wkłady naprawcze radialne. Z nami łatwo przekonasz się, że naprawa ogumienia może być tania, pewna i skuteczna. U nas znajdziesz sposoby na naprawę każdego rodzaju ogumienia.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.73 / 5.00 37 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-21
   Jakość produktów ok. Długo czeka się na paczkę
   2023-06-01
   Wszystko w należytym porządku. Obsługa bardzo fajna - nawet Panowie specjalnie dla mnie pofatygowali się i przesłali zdjęcia z wymiarowania podkładki - super!!! Polecam i osobiście na pewno kolejny raz skorzystam.
   pixelpixelpixelpixel