Nakrętki zabezpieczające do kół, antykradzieżowe

Ilość produktów: 6

Nakrętki antykradzieżowe to akcesoria, które głównie służą mocowaniu koła oraz zabezpieczeniu felgi przed kradzieżą. Powinni się w nie zaopatrzyć przede wszystkim właściciele aut, którzy nie posiadają garaży. Samochód stojący na ogólnie dostępnym parkingu niestrzeżonym lub pod blokiem to łakomy kąsek dla złodziei. Jeśli nie ukradną całego pojazdu, mogą pokusić się o odkręcenie felg.

Dobrą ochronę stanowią nakrętki zabezpieczające do kół. Aby utrudnić zadanie złodziejom, warto zamontować specjalne zabezpieczenia na każdą ze szpilek. Jeśli zdecydujemy się na tylko jedną osłonę antykradzieżową na każde koło, złodzieje mogą próbować zdjąć felgę siłą. A to skończy się jej uszkodzeniem i porysowaniem. Dlatego zalecamy zakup całego kompletu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań i wątpliwości - zachęcamy do kontaktu.

  Nakrętki zabezpieczające do felg - przydatny dodatek do auta

  W naszym asortymencie znajdziesz nakrętki różnych typów, w różnych rozmiarach oraz kolorach. Dzięki temu z pewnością uda się dopasować produkty do parametrów każdego samochodu. Gwarantujemy, że nakrętki, które proponujemy, pochodzą od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty jakościowe. Nakrętki zabezpieczające zakupione w sklepie Stix pozwolą Ci w odpowiedni sposób zadbać o bezpieczeństwo samochodu oraz wszystkich podróżujących nim osób.

  Nakrętki zabezpieczające do felg aluminiowych - zabezpiecz się przed kradzieżą

  Jak zamontować nakrętki zabezpieczające koła? Zestawy posiadają przejściówki, dzięki czemu ich montaż staje się możliwy za pomocą tradycyjnego klucza. Ale nie można ich odkręcić standardowym narzędziem bez stosownych nakładek. Nakrętki antykradzieżowe z wierzchu do złudzenia przypominają zwykłe nakrętki, jednak wewnątrz mają specyficzny rysunek, co uniemożliwia ich swobodne odkręcenie. Zabezpieczenia w postaci odpowiednio ukształtowanego i unikalnego wzoru w formie nacięć i żłobień to gwarancja lepszej ochrony kół pojazdu przed kradzieżą. 

  Nakrętki antykradzieżowe do felg - szeroki wybór i konkurencyjne ceny

  Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą nakrętek zabezpieczających różnego typu. Nasza firma oferuje także pełne wyposażenie wulkanizacji. Wśród naszych produktów znajdziesz m.in.:

  Mamy nakrętki zabezpieczające do felg aluminiowych Ford oraz do innych marek samochodów. Najlepiej złożyć zamówienie od razu i skutecznie zabezpieczyć felgi swojego pojazdu.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.75 / 5.00 40 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-28
  Rewelacja
  2023-07-26
  Szybko sprawnie bez problemów
  pixelpixelpixelpixel