Nożyki do nacinarek

Ilość produktów: 12

Profesjonalne nożyki do nacinarki to niezawodne produkty wielokrotnego użytku. Wykonane są one ze stali i dzięki swojej uniwersalnej formie pasują do większości wyrzynarek. Z ich pomocą skutecznie można pogłębić bieżnik w startej już oponie i tym samym wydłużyć jej żywotność. Nożyki do nacinarki bieżnika wykorzystywane są szczególnie w przypadku opon do samochodów ciężarowych. Bardzo szybko i łatwo się je wymienia. W ofercie znajdują się nożyki do nacinarki w przygotowanych pakietach - po 10 i 20 sztuk. W zależności od modelu nożyki mają różny rozstaw, dlatego też łatwo można kontrolować szerokość wykonywanego cięcia. Więcej informacji na temat każdego produktu należy szukać w opisie - można również zadać pytanie, wykorzystując w tym celu formularz z zakładki “zadaj pytanie”.

   Niezawodne i solidne nożyki do nacinarki

   Jeżeli chodzi o wyposażenie wulkanizacji, to nożyki do nacinarki są bardzo popularnym produktem - zwłaszcza w sezonie wymiany opon. Są one wielokrotnego użytku, jednak mimo wszystko warto mieć w zapasie nożyki o różnym rozstawie.

   Wykonane ze stali nożyki do nacinarki bieżnika z czasem się zużywają. Aby przedłużyć ich żywotność warto zatem o nie odpowiednio zadbać. Można to zrobić:

   • wykorzystując stosowną temperaturę grzania, polecaną przez producenta,
   • dbając o czystość zacisków, znajdujących się w głowicy obsługiwanej nacinarki.

   Dzięki nacinarkom oraz dedykowanym nożykom wymiana ogumienia nie jest tak często konieczna. W STIX, oprócz tych produktów, można także kupić inne materiały wulkanizacyjne. Dużym zainteresowaniem cieszy się również profesjonalna nacinarka do opon - urządzenie to, w zależności od modelu, ma inną moc oraz wydajność, dzięki czemu łatwiej jest je dostosować do własnych potrzeb. Więcej informacji znajduje się przy konkretnym produkcie.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.74 / 5.00 39 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-09-17
   Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
   2023-07-26
   Szybko sprawnie bez problemów
   pixelpixelpixelpixel