Wkrętaki i śrubokręty do wentyli

Ilość produktów: 5

Wkrętak do wentyli to małe, ale jakże niezbędne akcesorium, które można znaleźć w każdym warsztacie wulkanizacyjnym. Dzięki niemu można z łatwością zamontować i zdemontować wkładki sprężynowe w zaworach dętkowych lub bezdętkowych w kołach. Dostępność wkrętaków o różnych rozmiarach pozwala na dopasowanie narzędzia do pracy z różnymi kołami. Budowa części, która jest trzymana w dłoni, dostosowana jest do jej ergonomii, przez co nie ma trudności przy ściąganiu nawet mocno zamontowanych wentyli. Znajduje zastosowanie przy wymianie ogumienia w samochodach osobowych, ciężarowych, a nawet rolniczych. Niezbędne jest również przy pompowaniu opon lub sprawdzaniu ciśnienia. W sklepie posiadamy różne ich modele. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyposażenia swojego warsztatu w najlepsze jakościowo narzędzia do zaworów

 

  Rodzaje wkrętaków do wentyli dostępnych w naszym sklepie 

  Mimo tego, że śrubokręt do wentyli to jedno z najprostszych narzędzi, jakie można spotkać w warsztatach wulkanizacyjnych i nie tylko, to na rynku wyodrębniamy ich kilka rodzajów. Poszczególne modele różnią się między sobą przede wszystkim długością a tym samym możliwością dostania się do daleko odsuniętych wentyli w kole. Najbardziej popularny i minimalistyczny wkrętak do zaworków posiada jeden koniec o długości ponad 10 cm oraz wygodną rączkę do trzymania. 

  Sprzedając wyposażenie wulkanizacji, zdajemy sobie sprawę, że nawet najmniejsze kwestie potrafią ułatwić pracę w zakładzie. W ten sposób serdecznie polecamy model dynamometryczny, który jest niezbędny do użycia przy zaworach z czujnikami ciśnienia TPMS. Komfort pracy przy tego rodzaju wkrętakach jest poprawiony poprzez zastosowanie grubszej rączki niż w standardowych modelach. 

  Jeśli chcesz wyposażyć swój zakład nie tylko we wkrętaki, ale również w inne akcesoria, proponujemy zawory do kół o różnych rozmiarach oraz zawory do dętek.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.74 / 5.00 39 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-20
  Wszystko zgodnie z opisem
  2023-06-08
  Szybka bez problemowa dostawa
  pixelpixelpixelpixel