Zawory do kół ciężarowych

Ilość produktów: 6

Wytrzymałe oraz niezawodne - takie właśnie powinny być zawory do kół ciężarowych. Muszą one sprostać najtrudniejszym warunkom atmosferycznym oraz obciążeniom. Właśnie dlatego oferujemy sprawdzone wentyle do kół ciężarowych producenta Stix Power Star. Wykonane są one z metalu i posiadają konstrukcję skręconą. Ze względu na swoją wytrzymałość sprawdzą się one zarówno w samochodach dostawczych, ale i w przypadku autobusów oraz ciężarówek. Jako podstawowe wyposażenie wulkanizacji powinny one znaleźć się w każdym punkcie, który zajmuje się stanem technicznym dużych pojazdów. Wszystkie oferowane przez sklep STIX zawory do kół spełniają wymagane w Polsce standardy - ich specyfikacje można poznać, zapoznają cię z przygotowanymi opisami.

  Wentyle do kół ciężarowych - wysoka jakość i korzystna cena

  Dostępne w tej kategorii wentyle do kół ciężarowych (w przypadku większości modeli) nie muszą być klejone. Są one również kompletne i gotowe do natychmiastowego użycia. Co to oznacza w praktyce? Wyposażone są już w:

  • gumowe uszczelki,
  • odpowiednio spasowane nakrętki,
  • dedykowane wkładki do danego zaworu,
  • metalowe kapturki, które również posiadają uszczelkę.

  Zawory do kół ciężarowych to charakterystyczna kategoria. Oprócz nich można również zamówić w sklepie STIX klasyczne i bardziej powszechne:

  Kupując wentyle do kół ciężarowych polecamy również rozejrzeć się po całym, wciąż poszerzanym asortymencie. Szczególnie warte polecenia są ciężarki do wyważania kół, których nie powinno zabraknąć w żadnym profesjonalnym warsztacie wulkanizacyjnym. W ofercie mamy różne modele, a w tym naklejane, jak i nabijane - do felg stalowych oraz aluminiowych. W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z nami. Dane kontaktowe widoczne są na stronie sklepu.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.76 / 5.00 41 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-12-02
  DOSKONAŁY
  2023-11-20
  Wszystko zgodnie z opisem
  pixelpixelpixelpixel