Mierniki bieżnika opon

Ilość produktów: 4

Dobry stan techniczny opon to gwarancja lepszej przyczepności do podłoża, a co za tym idzie bezpieczeństwa na drodze. Miernik bieżnika - jak sama nazwa na to wskazuje - pozwala zweryfikować, czy zewnętrzna warstwa opony wciąż nadaje się do użytku. W STIX można zaopatrzyć się w miernik do opon takich marek, jak: PCL oraz STIX TOOL. Niektóre modele pozwalają także wykonać dodatkowo pomiar ciśnienia w oponie. Jeżeli chodzi o profesjonalne wyposażenie wulkanizacji, to każdy fachowiec pracujący w warsztacie powinien mieć zawsze ze sobą miernik głębokości bieżnika. Jest to urządzenie łatwe w obsłudze, posiadające raptem 3-4 przyciski. Jest ono niewielkie, dobrze leży w dłoni i najczęściej działa na baterie. Szczegółowych informacji o każdym produkcie należy szukać w jego specyfikacjach.

  Profesjonalny miernik bieżnika

  Nowoczesny miernik bieżnika opon to zazwyczaj małe urządzenie, którego obudowa wykonana jest z metalu lub tworzywa sztucznego. W STIX dostępne są zarówno modele elektroniczne (z czytelnymi wyświetlaczami LCD), jak i klasyczne ze skalą, mierzoną w milimetrach.

  Jeżeli chodzi o narzędzia do opon, to każdy miernik wysokości bieżnika rekomendowany przez STIX jest sprawdzonym wyborem. Zapewniamy produkty w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu każdy klient - zarówno indywidualny, jak i firma - znajdą w asortymencie odpowiedni dla siebie wyrób. Dbamy o dostępność naszego asortymentu, a także dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówione akcesoria dotarły do klientów w jak najkrótszym czasie od momentu zaksięgowania wpłaty.

  Miernik do bieżnika opon to bardzo popularny produkt, który stanowi raptem ułamek całej oferty. W asortymencie sklepu znajdują się również:

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.74 / 5.00 39 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-21
  Jakość produktów ok. Długo czeka się na paczkę
  2023-09-17
  Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
  pixelpixelpixelpixel