Kleje do opon

Ilość produktów: 9

Dostępne w ofercie kleje do opon to produkty, których nie może zabraknąć w żadnym warsztacie wulkanizacyjnym. Wykorzystywane są one do scalania ze sobą poszczególnych elementów. W efekcie wulkanizacji łączą kołki, łatki oraz wkłady diagonalne i radialne z ogumieniem. Każdy klej do gumy opon ma szczególne właściwości, podane w jego specyfikacjach - warto się z nimi zapoznać przed złożeniem zamówienia. Większość produktów da się wykorzystać do napraw technologią na zimno, ale i na gorąco. W STIX dostępne są kleje do naprawy opon w puszkach o różnej pojemności oraz tubkach, które zawsze powinni mieć pod ręką kierowcy samochodów. Cechują się one wysoką jakością, bezpieczeństwem użytkowania i łatwością aplikacji. Służą one nie tylko do uszczelniania i klejenia, ale i dodatkowo wzmacniają strukturę opony.

  Kleje do opon - produkty do zadań specjalnych

  Wybierając klej do klejenia opon nie można iść na kompromisy. Przed pierwszym zastosowaniem warto zapoznać się z wytycznymi producenta, które widoczne są na opakowaniu. Przed aplikacją zawsze należy pamiętać o tym, aby klej do gumy opon:

  • nakładać na oczyszczoną i oszorstkowaną warstwę butylową opony,
  • wykorzystywać zgodnie z zaleceniem. Niektóre produkty wymagają połączenia, np. ze specjalną mieszanką gumową.

  Inwestując w klej naprawy do opon uzyskuje się produkt o szerokim zastosowaniu. Po jego użyciu należy upewnić się, że puszka lub tubka zostały szczelnie zamknięte. W przeciwnym razie może dojść do zaschnięcia substancji.

  Kompletując wyposażenie wulkanizacji i do przydomowego garażu warto jest zadbać o wysoką jakość produktów oraz narzędzi. To dzięki nim można dokonać trwałej naprawy i tym samym zadbać o sprawność danego pojazdu. W STIX, oprócz zaprezentowanego kleju do wulkanizacji opon (samochodu i roweru), można również nabyć inne materiały wulkanizacyjne, a w tym:

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.74 / 5.00 39 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-08
  Wszystko poszło sprawnie.
  2023-09-17
  Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
  pixelpixelpixelpixel