Podnośniki pneumatyczne samochodowe, lewarki

Ilość produktów: 18

Podnośniki pneumatyczne samochodowe, lewarki

Profesjonalny podnośnik pneumatyczny to narzędzia wykorzystywane zarówno w punktach wulkanizacyjnych, jak i w prywatnych, przydomowych warsztatach. Z jego pomocą można unieść pojazd bez konieczności użycia siły, co znacznie ułatwia i przyspiesza prace naprawcze. Modele podnośników pneumatycznych samochodowych STIX są starannie zaprojektowane, aby spełniać wszystkie wymagania i potrzeby użytkowników. Każdy podnośnik ma w specyfikacjach określoną maksymalną wysokość podnoszenia oraz maksymalny ciężar, z którym jest w stanie poradzić sobie bez żadnego problemu.

Podnośniki pneumatyczne i lewarki – szeroki wybór 

W STIX oferujemy szeroki wybór podnośników pneumatycznych samochodowych i lewarków. Znajdziesz tu między innymi:

  1. Podnośnik motocyklowy SSM–02 – hydrauliczny podnośnik nożycowy z funkcją stojaka przeznaczony dla lekkich motocykli, skuterów lub quadów o masie nie przekraczającej 140 kg. Posiada 4–stopniową regulację wysokości, z maksymalnym unoszeniem na 87 cm. Platforma posiada uchwyty z hakami do zabezpieczenia unoszonego pojazdu. Do podnoszenia służy pedał, a opuszczenia pokrętło.
  2. Lewarek PLN–01 – podnośnik hydrauliczny, który posiada maksymalny udźwig do 3 ton. Jest to idealne urządzenie do łatwego i szybkiego unoszenia samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych. Podnośnik lewarek posiada niski profil, dzięki czemu może być używany do unoszenia samochodów z obniżonym zawieszeniem. Ma podwójną pompę, co umożliwia unoszenie pojazdu na maksymalną wysokość 505 mm. Lewarek jest łatwy w manewrowaniu. Posiada dwa skrętne kółka oraz długą, składającą się z dwóch części dźwignię. Jego solidna konstrukcja, waga 31,5 kg oraz metalowe kółka gwarantują długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.
  3. Podnośnik off–road / farmerski FARM JACK 48" Hi–Lift 3T – podnośnik farmerski to wszechstronne urządzenie, które umożliwia podnoszenie, rozpieranie, zaciskanie i wyciąganie. Jest to niezbędne wyposażenie dla terenówek 4x4 i często wykorzystywane w gospodarstwach rolniczych, przy pracach leśnych i na budowach. Hi–Lift 3T 48" produkowany przez firmę STIX Tool umożliwia podnoszenie ładunku do wysokości 107 cm i ma udźwig 3000 kg. Jest to mechaniczne urządzenie o prostym, funkcjonalnym i niezawodnym designie. Dzięki swoim wszechstronnym możliwościom Hi–Lift jest również często wykorzystywany przez profesjonalne służby ratownicze.
  4. Podnośnik off–road / farmerski FARM JACK 60" Hi-Lift 3T – niezawodne urządzenie, które jest niezbędne w każdej terenówce 4x4. Hi–Lift 3T marki STIX Tool jest łatwy w obsłudze i może być wykorzystywany do podnoszenia, rozpierania, zaciskania i wyciągania. Ma udźwig wynoszący 3000 kg i umożliwia uniesienie ładunku na wysokość 135 cm. Hi–lift jest często wykorzystywany przez profesjonalne służby ratownicze ze względu na swoje możliwości. Jest to prosty i funkcjonalny sprzęt o niezawodnej budowie, składający się z kolumny z hartowanej stali, mechanizmu zapadkowego i blokady wstecznej.
  5. Podnośnik SM–03 –niezbędne narzędzie każdego właściciela jednośladu oraz wszelkich serwisów motocyklowych. Urządzenie umożliwia wygodne i bezpieczne serwisowanie motocykla, takie jak czyszczenie i smarowanie łańcucha, demontaż kół, wymiana klocków hamulcowych itp. Podnośnik posiada maksymalny udźwig do 500 kg, co pozwala na unoszenie większości motocykli. Solidna i trwała konstrukcja ze stali, wyposażona w dwie podstawki z regulowanymi nakładkami gwarantuje wygodne i stabilne użytkowanie. Wysokość platformy podnośnika może wynieść od 9 do 50 cm, co umożliwia precyzyjne ustawienie motocykla. Korba do unoszenia jest zdejmowana i pozwala na dokładne ustawienie wysokości.

Sięgnij po niezawodne podnośniki pneumatyczne

W STIX Klienci mogą zamówić kilka najpopularniejszych modeli podnośników samochodowych pneumatycznych,  a także innych produkty, bez których wyposażenie wulkanizacji byłoby niekompletne. 

  • Podnośnik poduszka pneumatyczna – tak zwany podnośnik bałwanek. Jest on zasilany sprężonym powietrzem i cechuje się solidną konstrukcją wykonaną ze stalowej blachy.
  • Podnośnik farmerski – zawsze warto mieć go w bagażniku. Sprawdza się zwłaszcza w trudnym terenie.
  • Podpory warsztatowe (tak zwane kobyłki warsztatowe) – bezpiecznie podtrzymują pojazd, np. w trakcie reparacji lub wymiany opon.
  • Nakładki podwyższające – dzięki nim podnośnik poduszka pneumatyczna jest w stanie wyżej unieść pojazd.

Oczywiście każdy zakupiony w STIX warsztatowy podnośnik pneumatyczny samochodowy sprzedawany jest w przystępnej cenie, a ponadto cechuje się on najlepszą jakością. W asortymencie sklepu znaleźć można także gumy do podnośników.

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-02
DOSKONAŁY
2023-07-26
Szybko sprawnie bez problemów
pixelpixelpixelpixel