Odkurzacze pneumatyczne

Ilość produktów: 1

Profesjonalne odkurzacze pneumatyczne to niezwykle istotny element wyposażenia każdego warsztatu samochodowego oraz wulkanizacyjnego. Mają prostą konstrukcję, są intuicyjne w obsłudze, a do tego wyprodukowane z najlepszych materiałów - zadbała o to między innymi marka PCL. Pneumatyczny odkurzacz samochodowy sprawdzi się na wielu powierzchniach - z jego pomocą sprawnie można pozbyć się resztek gumy, czy też kordu (nagromadzenie tych materiałów jest duże, zwłaszcza podczas szorstkowania oraz naprawiania uszkodzonych opon). Odkurzacz przemysłowy pneumatyczny sprawdza się każdego dnia w wielu sytuacjach - to sprawia, że uznawany jest za podstawowe wyposażenie wulkanizacji. Właśnie dlatego sklep STIX oferuje ten produkt oraz inne narzędzia pneumatyczne w korzystnych cenach, przy zachowania gwarancji dostępności.

   Wydajny i uniwersalny odkurzacz pneumatyczny

   Zaprezentowane w ofercie odkurzacze pneumatyczne warsztatowe nie tylko oczyszczają różne powierzchnie z resztek materiałów, czy też zanieczyszczeń, ale i skutecznie radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci oraz suszeniem - wystarczy odłączyć od nich worek na odpady.

   Naprawa opon oraz wymiana opon jest prostsza, kiedy ma się pod ręką odpowiednie odkurzacze pneumatyczne. Dbają one o komfort pracy oraz pomagają zachować porządek w warsztacie. Pneumatyczny odkurzacz samochodowy można zakupić w praktycznym zestawie, w którym mogą znaleźć się takie akcesoria jak:

   • specjalny worek z suwakiem,
   • różne końcówki do rury,
   • obejmy,
   • elastyczna rura, którą po skończonej pracy można schować lub powiesić na haku.

   Oczywiście pneumatyka warsztatowa to coś więcej niż odkurzacz przemysłowy pneumatyczny. Zachęcamy zatem do zapoznania się z całą ofertą. Szczegółowych informacji na temat każdego produktu należy szukać w opisie. W sprzedaży dostępne są również wbijane oraz naklejane ciężarki do wyważania kół.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.75 / 5.00 40 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-05-08
   Wszystko poszło sprawnie.
   2023-11-28
   Rewelacja
   pixelpixelpixelpixel