Zawory do czujników TPMS

Ilość produktów: 32

Zawory TPMS to profesjonalne komponenty, bez których nie może prawidłowo działać system kontroli ciśnienia. Wykorzystywane są one zarówno przy kołach samochodów osobowych, ale i ciężarowych. Ze względu na to, każdy zawór do czujnika TPMS zawsze powinien być w nienaruszonym stanie - warto go zatem sprawdzać podczas każdorazowej i sezonowej wymiany opon. Ze względu na rodzaj, wyróżnia się zawory do czujników ciśnienia gumowe oraz aluminiowe. Ich cena jest różna, dlatego też każdy klient znajdzie coś dla siebie. W STIX zawór pod czujnik można kupić w opakowaniach zbiorczych (nawet po 100 sztuk), jak i na pojedyncze sztuki. Podobnie jak pozostałe wyposażenie wulkanizacji, tak i te produkty posiadają szczegółowe specyfikacje, z którymi można zapoznać się w opisach.

Niezawodne zawory TPMS

W przeciwieństwie do wariantów gumowych, zawory TPMS aluminiowe posiadają kilka dodatkowych elementów konstrukcji, są nimi: wytrzymały, aluminiowy korpus, dwie specjalne podkładki z tworzywa oraz gumowe uszczelki.

Z dokładnymi wymiarami zaworów do czujników TPMS można zapoznać się, zaglądając do ich opisów. Szczegółowo została przedstawiona w nich również cała konstrukcja produktu. Bez względu na model oba warianty spełniają obowiązujące normy jakości, dzięki czemu powszechnie wykorzystywane są w wielu profesjonalnych zakładach oraz warsztatach.

Zawór do czujnika TPMS i nie tylko

Jak widać zawory do felg z czujnikiem ciśnienia stanowią bogatą oraz zróżnicowaną ofertę. Oprócz nich w asortymencie STIX można również znaleźć inne, równie potrzebne produkty, a w tym:

Sklep STIX rozbudowuje również liczne działy - jednym z nich jest pneumatyka warsztatowa, w której znalazły się klucze pneumatyczne, szlifierki, węże pneumatyczne itd.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-20
Wszystko zgodnie z opisem
2023-09-17
Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
pixelpixelpixelpixel