Czujniki i zawory ciśnienia opon

Ilość produktów: 1322

Zawory i czujniki ciśnienia opon to bardzo rozbudowana grupa produktów. Dzięki temu każdy klient znajdzie w STIX odpowiedni dla siebie wyrób. Czujnik ciśnienia w oponach to niewielki komponent, który jest programowany dla konkretnego pojazdu. Z jego pomocą łatwiej i szybciej da się wyważyć koła. Nowoczesny czujnik TPMS jest na tyle uniwersalny, że można go zamontować do różnych zaworów, które również znajdują się w ofercie. Śmiało może zastąpić on również czujnik oryginalny - bez konieczności wprowadzania zmian do komputera w aucie. Oprócz niego w STIX są do nabycia profesjonalne urządzenia diagnostyczne, klucze udarowe pneumatyczne, a także inne akcesoria, bez których wyposażenie wulkanizacji jest niekompletne. Szczegółowe informacje na temat każdego wyrobu znajdują się w przygotowanych opisach.

Zalety czujników ciśnienia opon

Każdy dostępny w sprzedaży czujnik ciśnienia powietrza TPMS ma wiele do zaoferowania - zarówno jeżeli chodzi o wytrzymałość, jak i rozwiązania technologiczne. Przede wszystkim:

  • czujnik ciśnienia opon jest bardzo żywotny - może działać nawet do kilku lat na jednej baterii,
  • czujniki TPMS działają na częstotliwościach obowiązujących na terenie Europy,
  • każdy czujnik ciśnienia opon może być przeprogramowany wiele razy - jest to doceniane zwłaszcza w obliczu wymiany pojazdu,
  • czujniki można programować na dwa sposoby - bezprzewodowo oraz za pomocą podłączenia do specjalnej przystawki.

Należy również nadmienić, że każdy czujnik ciśnienia w oponach spełnia niezbędne normy produkcyjne, a w tym ISO oraz IC. Jego montaż na feldze jest prosty i szybki (za pomocą dedykowanego do tego celu zaworu aluminiowego).

Oprócz czujników ciśnienia powietrza TPMS w ofercie STIX można także znaleźć inne, równie przydatne i niezawodne produkty. Rozdzielone zostały one między poszczególne działy, które wciąż są rozbudowywane. Jednym z nich jest, np. pneumatyka warsztatowa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-20
Wszystko zgodnie z opisem
2023-07-26
Szybko sprawnie bez problemów
pixelpixelpixelpixel