Pompowanie opon - urządzenia

Ilość produktów: 45

Pompowanie opon w zakładach wulkanicznych to codzienność. Ułatwiając pracę specjalistom, wyposażamy warsztaty w dedykowane do tego zadania pistolety, mierniki, zawory, przedłużki i automaty. Urządzenia do pompowania kół powinny być wykonane z trwałych materiałów oraz działać niezależnie od warunków. Mając takie narzędzia, można w szybkim tempie obsłużyć kilka samochodów, nie tracąc czasu na ręczne pompowanie opon. 

Oprócz elementów niezbędnych do sprawdzania i uzupełniania powietrza w kołach posiadamy także inne wyposażenie wulkanizacji. Jeśli już mowa o pracy z oponami i ich wymianie, na pewno przydadzą się ciężarki do wyważania kół. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gdzie można znaleźć różne rozmiary i modele wszystkich akcesoriów i narzędzi do warsztatów wulkanizacyjnych. 

 

Akcesoria ułatwiające i przyspieszające pompowanie opon w zakładach wulkanizacyjnych

Pneumatyka warsztatowa to teraz niezbędna część wyposażenia zakładów motoryzacyjnych oraz szczególnie tych, które zajmują się wulkanizacją. Naprawa opon oraz wymiana opon wiąże się z wykonaniem konkretnych prac przez specjalistów. Ułatwiając pompowanie opon w samochodzie, proponujemy różne dodatki, akcesoria, narzędzia i urządzenia.

W tej kategorii można znaleźć między innymi końcówki z zaciskiem w różnych rozmiarach, adaptery do zaworów typu gigant oraz przedłużki w postaci gumowych lub stalowych wężyków. Gdyby nie możliwość używania automatów, pompowanie kół oraz pompowanie opon ciężarowych byłoby nie lada wyzwaniem. Dlatego oferujemy zakup modelu Compact. Przy okazji należy sprawdzić ciśnienie i głębokość bieżnika opon, a do tego posłuży elektroniczny miernik. Mały i przenośny elektroniczny pistolet sprawdzi się w mniejszych zakładach wulkanizacyjnych, czy nawet jako narzędzie do używania w gospodarstwie domowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do ewentualnego kontaktu z nami. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 37 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-02
DOSKONAŁY
2023-11-21
Jakość produktów ok. Długo czeka się na paczkę
pixelpixelpixelpixel