Uniwersalne czujniki ciśnienia w oponach TPMS

Ilość produktów: 13

Uniwersalne czujniki ciśnienia w oponach są powszechnie wykorzystywane w wielu warsztatach samochodowych oraz wulkanizacyjnych. W tej kategorii znajduje się między innymi czujnik TPMS CUB, TRUCK, Opel CUB, czy też Uni. Wszystkie do nabycia w korzystnych cenach rynkowych, przy zachowaniu gwarancji jakości oraz szybkiej wysyłki. Czujniki TPMS uniwersalne wykorzystywane są w przypadku wszystkich pojazdów. Mogą one być wielokrotnie przeprogramowywane i aktywowane dla konkretnego pojazdu. Ich montaż jest szybki i zajmuje niewiele czasu. Uniwersalne czujniki TPMS, podobnie jak pozostałe wyposażenie wulkanizacji, zostały starannie zaprezentowane w opisach. Osoby, które mają dodatkowe pytania lub wątpliwości, mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej zakładki “zadaj pytanie”. Specjaliści STIX są do dyspozycji każdego klienta.

   Zalety uniwersalnych czujników TPMS

   Przede wszystkim uniwersalny czujnik ciśnienia w oponach:

   • działa przez długi czas - nawet do kilku lat na jednej baterii. Nie trzeba zatem przejmować się częstą wymianą,
   • spełnia niezbędne normy, obowiązujące na terenie Polski oraz Europy,
   • odporny jest na uszkodzenia oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne,
   • instalowany jest dzięki zaworowi, który w razie potrzeby można szybko wymienić,
   • można programować. Specjalista jest w stanie to zrobić bezprzewodowo, jak i po podłączeniu do specjalnej przystawki.

   Pneumatyka warsztatowa oraz urządzenia diagnostyczne to działy, które w ostatnich latach wzbogacane są o nowe rozwiązania technologiczne. Dzięki nowym przyrządom łatwiej można zadbać o pojazd oraz przeprowadzić przegląd, czy też naprawę. To duże usprawnienie dla wszystkich warsztatów samochodowych oraz wulkanizacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem. Znajdują się w nim między innymi czujniki ciśnienia opon wielu marek.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.85 / 5.00 34 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-06-01
   Wszystko w należytym porządku. Obsługa bardzo fajna - nawet Panowie specjalnie dla mnie pofatygowali się i przesłali zdjęcia z wymiarowania podkładki - super!!! Polecam i osobiście na pewno kolejny raz skorzystam.
   2023-04-27
   super
   pixelpixelpixelpixel