Szlifierki pneumatyczne

Ilość produktów: 7

Profesjonalna szlifierka pneumatyczna to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Każdy widoczny w ofercie model dostępny jest w pakiecie z niezbędnymi akcesoriami, w skład których najczęściej wchodzą: adaptery o różnej średnicy (np. 6 i 3 mm), klucze do obsługi uchwytu mocującego, niezbędny pojemnik z olejem, a także zawsze przydatna instrukcja obsługi. W asortymencie STIX znajduje się zarówno szlifierka pneumatyczna prosta, jak i szlifierka pneumatyczna kątową, dzięki czemu z łatwością można dobrać narzędzie do wykonywanej pracy. Szlifierka, jak sama jej nazwa na to wskazuje, wykorzystywana jest do usuwania zadziorów, resztek kleju, grawerowania, a nawet frezowania (wystarczy dobrać odpowiednią końcówkę, dołączoną do zestawu). To wszystko sprawia, że słusznie jest postrzegana jako bazowe wyposażenie wulkanizacji.

   Nowoczesna i niezawodna szlifierka pneumatyczna

   Pneumatyczna szlifierka kątowa w zestawie to przyszłościowa inwestycja - z pewnością będzie wykorzystywana przez wiele lat. Jest to narzędzie wielofunkcyjne, dlatego też dołączone są do niej różne kamienie szlifierskie. Oprócz tego modele wyprodukowane przez producenta STIX TOOL posiadają dobrze wykonaną obudowę:

   • jest ona wykonana z lekkiego, a przy tym wytrzymałego kompozytu. Dzięki niemu szlifierki pneumatyczne proste oraz kątowe nie obciążają ręki podczas pracy. W skali całego dnia jest to duże udogodnienie,
   • na jej powierzchni zastosowano antypoślizgowy materiał, który zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki niemu narzędzie pewnie leży w dłoni i ma się nad nim całkowitą kontrolę,
   • do której dołączona jest aluminiowa dźwignia spustowa z blokadą. Jest to skuteczne zabezpieczenie przed nieplanowanym uruchomieniem narzędzia.

   Każda zaprezentowana szlifierka trzpieniowa pneumatyczna spełnia obowiązujące aktualnie standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Oprócz niej można również zamówić w tej kategorii specjalne oleje do sprężarek, kompresorów, kluczy, narzędzi pneumatycznych oraz innych akcesoriów. Dostępne są one w pojemnikach 1 i 0,6 litrowych. Więcej informacji na temat każdego produktu, znajduje się w jego opisie.

   Zainwestuj w szlifierki pneumatyczne i nie tylko

   Szlifierki pneumatyczne ułatwiają, a także w widoczny sposób przyspieszają pracę w warsztatach wulkanizacyjnych oraz samochodowych. Odpowiednio skompletowana pneumatyka warsztatowa pozwala świadczyć usługi na wyższym poziomie, co z pewnością docenią nowi, jak i stali klienci. Właśnie dlatego w STIX można zakupić w korzystnej cenie:

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.74 / 5.00 39 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-05-08
   Wszystko poszło sprawnie.
   2023-09-17
   Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
   pixelpixelpixelpixel