Podnośniki / stojaki / najazdy

Ilość produktów: 31

Profesjonalne podnośniki pneumatyczne to narzędzia wykorzystywane zarówno w punktach wulkanizacyjnych, jak i w prywatnych, przydomowych warsztatach. Z ich pomocą szybko i sprawnie, bez konieczności używania siły, można unieść pojazd. Każdy podnośnik pneumatyczny samochodowy ma w specyfikacjach określoną maksymalną wysokość podnoszenia oraz ciężar, z którym sobie poradzi.

Sięgnij po niezawodne podnośniki pneumatyczne

W STIX klienci mogą zamówić podnośnik samochodowy pneumatyczny w kilku najpopularniejszych modelach, a także inne produkty, bez których wyposażenie wulkanizacji byłoby niekompletne:

  • podnośnik poduszka pneumatyczny - tak zwany podnośnik bałwanek. Zasilany jest on sprężonym powietrzem i cechuje się solidną konstrukcją wykonaną ze stalowej blachy,
  • podnośnik farmerski - zawsze warto mieć go w bagażniku. Sprawdza się zwłaszcza w trudnym terenie,
  • podpory warsztatowe (tak zwane kobyłki warsztatowe) - bezpiecznie podtrzymują pojazd, np. w trakcie reparacji lub wymiany opon,
  • nakładki podwyższające - dzięki nim podnośnik poduszka pneumatyczny jest w stanie wyżej unieść pojazd.

Oczywiście każdy zakupiony w STIX warsztatowy podnośnik pneumatyczny samochodowy sprzedawany jest w przystępnej cenie, a ponadto cechuje się on najlepszą jakością. W asortymencie sklepu znaleźć można także gumy do podnośników.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-08
Wszystko poszło sprawnie.
2023-12-02
DOSKONAŁY
pixelpixelpixelpixel