Podnośniki bałwanek pneumatyczne

Ilość produktów: 13

Podnośnik bałwanek to urządzenie powszechnie wykorzystywane w profesjonalnych warsztatach wulkanizacyjnych. Jest ono dużo bardziej praktyczne i wygodniejsze w użyciu niż klasyczna żabka. Bałwanek, podnośnik pneumatyczny, pomaga unieść samochód na odpowiednią wysokość roboczą (w razie konieczności można także sięgnąć po specjalne nakładki podwyższające). Narzędzie to zawdzięcza swoją nietypową nazwę charakterystycznemu wyglądowi. Dostępne w tej kategorii podnośniki poduszkowe bałwanek wyposażone są w pojemne i gumowe miechy (2 lub 3 - w zależności od modelu), które wypełnia się sprężonym powietrzem. Należy zatem zadbać, aby w warsztacie nie zabrakło odpowiedniego kompresora. Klient powinien zwrócić uwagę na to, aby miał on jak najwyższą wydajność na wydmuchu. 

   Podnośnik bałwanek i inne akcesoria

   Oferowany przez STIX podnośnik pneumatyczny bałwanek 3t, 4t i 6t to sprawdzona inwestycja. Urządzenia te cechują się prostą, jednak wytrzymałą konstrukcją. Ich maksymalną wysokość udźwigu można zwiększyć, stosując dedykowane do tego celu nakładki podwyższające. Dzięki nim w kilka sekund można ponieść auto - bez zbędnego wysiłku.

   Aby zwiększyć komfort korzystania, podnośnik pneumatyczny poduszkowy bałwanek:

   • wyposażony został w długą oraz antypoślizgową rączkę - to bardzo istotny element w przypadku wszystkich poduszkowych podnośników pneumatycznych. Drążek pozwala wykonywać dowolne manewry i ustawiać przyrząd pod pojazdem, 
   • posiada praktyczne, metalowe koła o pełnym ogumieniu - dzięki nim podnośnik bałwanek z łatwością może być przestawiany w każde miejsce,
   • ma wbudowane zawory bezpieczeństwa, które minimalizują ryzyko rozerwania miechów. Dzięki nim poduszki, nawet po przekroczeniu dozwolonego ciśnienia, nie zagrażają użytkownikowi (w specyfikacjach znajdują się informacje o tym, jakie jest dopuszczalne ciśnienie sprężonego powietrza w danym modelu podnośnika bałwanek),
   • wyposażony został w gumowe elementy, dzięki którym nie uszkodzi pojazdu,
   • jest odpowiednio zabezpieczony. Bałwanki poduszkowe pokryte zostały specjalną warstwą antykorozyjną, która naniesiona została proszkowo. 

   Samochodowy podnośnik pneumatyczny bałwanek to urządzenie, które musi być w pełni bezpieczne. Właśnie dlatego wszystkie oferowane w STIX podnośniki pneumatyczne są zgodne z zasadami BHP oraz spełniają aktualnie obowiązujące standardy. W zależności od modelu podnośnik samochodowy poduszkowy dostępny jest w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. 

   Podnośniki bałwanek i nie tylko

   Kompletne wyposażenie wulkanizacji to jednak coś więcej niż sam podnośnik samochodowy poduszkowy, dlatego też w STIX można kupić w atrakcyjnej cenie wiele innych akcesoriów. Na uwagę zasługują:

   • kobyłki warsztatowe - modele zarówno dla miłośników motoryzacji, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych,
   • gumy do podnośników - z ich pomocą można zapobiec uszkodzeniu oraz zarysowaniu pojazdu. W STIX oferujemy jedynie modele wykonane z najlepszych materiałów. 
   Zaufane Opinie IdoSell
   4.74 / 5.00 39 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-09-17
   Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
   2023-06-01
   Wszystko w należytym porządku. Obsługa bardzo fajna - nawet Panowie specjalnie dla mnie pofatygowali się i przesłali zdjęcia z wymiarowania podkładki - super!!! Polecam i osobiście na pewno kolejny raz skorzystam.
   pixelpixelpixelpixel