Podnośniki farmerskie Hi Lift

Ilość produktów: 2

Podnośniki farmerskie to sprawdzony sposób na to, by z łatwością wydostać pojazd z każdej terenowej pułapki. Hi lift – bo tak popularnie nazywa się te podnośniki – znajdują zastosowanie w wielu branżach i są wartościowym wyposażeniem, które może przydać się w nieprzewidzianych sytuacjach podczas podróży off–road i wielu innych okolicznościach. Poznaj STIX i przekonaj się, że warto postawić na oferowany podnośnik wysokiego podnoszenia.

   Podnośniki farmerskie – kombinacja wytrzymałości i funkcjonalności

   Podnośniki farmerskie są narzędziem, które zdecydowanie zmienia jakość i spokój pracy każdego, kto ryzykuje utknięciem w błocie czy koleinach. W sklepie internetowym STIX znajdują się narzędzia, które łączą w sobie wytrzymałość, wszechstronność i najwyższą jakość. Skonstruowane w odpowiedzi na potrzeby specjalistów i profesjonalistów, hilift są niezastąpione tam, gdzie kluczowym zadaniem jest wyciągnięcie różnego rodzaju pojazdów z pułapki.

   Podnośniki farmerskie – jak i do czego ich używać?

   Podnośnik wysokiego podnoszenia w wariancie 3T ma nośność 3000 kg. W zależności od wybranego wariantu umożliwia uniesienie ładunku na wysokość maksymalną wynoszącą 97 lub 135 cm. Hilift nie wymaga żadnego źródła energii oprócz siły ludzkich mięśni. Co ważne, nie ma potrzeby wkładania w pracę nadludzkiego wysiłku. Podnośniki farmerskie umożliwiają łatwe działanie, za sprawą odpowiednio długiej dźwigni.

   Podnośnik wysokiego podnoszenia jest narzędziem niezwykle uniwersalnym. Hi lift to prawdziwy multitool, który ma wiele możliwości zastosowania. Służy m.in. do:

   • podnoszenia,

   • rozpierania,

   • zaciskania,

   • wyciągania.

   Jeśli zdarzy się, że pojazd utknie w błocie, to podnośniki farmerskie hilift będą awaryjnym wyjściem z sytuacji i pozwolą uniknąć czasochłonnego, a czasem drogiego wzywania pomocy. Przy ich pomocy można podnosić pojazdy o dużym prześwicie i wysoko zawieszonym podwoziu – nie tylko auta terenowe, lecz także przyczepy i ciągniki.

   Zastosowanie hi lift w praktyce – szerokie możliwości dla wielu branż

   Podnośniki wysokiego podnoszenia to atrakcyjne cenowo, a jednocześnie zachwycająco jakościowe i skuteczne urządzenie. Jego eksploatacja możliwa jest praktycznie w każdych warunkach, a szerokie możliwości sprawiają, że znajduje zastosowanie w wielu branżach. Hilift może być wykorzystywany m.in. w:

   • rolnictwie,

   • leśnictwie,

   • ratownictwie,

   • budowlance,

   • wulkanizacji,

   • warsztatach samochodowych.

   Nigdy nie wiadomo kiedy zrobisz użytek z podnośnika farmerskiego. Warto zadbać o kompletne wyposażenie warsztatu samochodowego m.in. właśnie w hilift. W STIX znajdziesz sposób na wyjście z wielu awaryjnych sytuacji. Wybierz nasze podnośniki farmerskie i przygotuj się na to, co niespodziewane.

   Hi lift i wiele więcej – wybierz ofertę STIX

   Podnośniki farmerskie dostępne w sklepie internetowym Stix to przede wszystkim gwarancja trwałości i bezawaryjnej eksploatacji przez długie lata. Wszystko dzięki wykorzystaniu solidnych materiałów w procesie produkcji i przemyślanemu designowi, który umożliwia wykonanie wielu zadań jednym urządzeniem. Podnośniki farmerskie typu hi lift to narzędzia wszechstronne i niezawodne, pamiętaj jednak o umiejętnym użyciu sprzętu i zachowaniu bezpieczeństwa.

   STIX to miejsce, w którym znajdziesz kompletne wyposażenie wulkanizacji i warsztatów samochodowych. Oferujemy wiele przydatnych w tej branży sprzętów, urządzeń i akcesoriów, takich jak mierniki głębokości bieżnika. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i dopasowany do oczekiwań i potrzeb profesjonalistów, którzy prowadzą działalność w branży moto. Poznaj STIX i przekonaj się, jak solidne może być wyposażenie Twojego warsztatu.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.75 / 5.00 40 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-05-08
   Wszystko poszło sprawnie.
   2023-06-08
   Szybka bez problemowa dostawa
   pixelpixelpixelpixel