Stojaki i podnośniki motocyklowe

Ilość produktów: 5

Podnośniki motocyklowe są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego warsztatu obsługującego kierowców jednośladów oraz amatorów majsterkowania. Stanowią one niezastąpione narzędzie zarówno podczas codziennej konserwacji, jak i skomplikowanych napraw pojazdu. Stojaki motocyklowe umożliwiają komfortową i bezpieczną pracę, gwarantują stabilność jednośladu, a także chronią jego elementy przed uszkodzeniem. Odwiedź STIX i poznaj dostępne lewarki do motocykla.

   Stojaki motocyklowe – bezpieczna i komfortowa praca

   Lewarki motocyklowe to urządzenia, których zadaniem jest stabilizacja pojazdu konieczna przed podjęciem prac serwisowych. Wykorzystywane są m.in. w takich pracach, jak:

   • czyszczenie i smarowanie łańcucha,

   • demontaż kół,

   • wymiana klocków hamulcowych.

   Stojaki motocyklowe są wykorzystywane w wielu czynnościach dokonywanych przy jednośladzie, a niektóre prace są bez nich niemożliwe do wykonania.

   W zależności od wyboru modeli podnośników motocyklowych niektóre z nich posiadają wyposażenie umożliwiające dopasowanie do różnych typów i modeli motocykli.

   Podnośniki motocyklowe – istotne parametry

   STIX to miejsce, w którym znajdziesz lewarki do każdego motocykla. Zwróć jednak uwagę na niektóre parametry – nie każdy sprzęt możesz wykorzystywać do każdego pojazdu. Szczególnie istotne w przypadku podnośników motocyklowych są takie kwestie, jak:

   • udźwig maksymalny – niektóre modele pozwalają unosić pojazdy o masie do 140 kg, a niektóre nawet do 500, czy 680 kg,

   • wysokość maksymalna – 50 cm, 80 cm i inne możliwości,

   • regulacja wysokości – zmiana wysokości podnośnika pozwala na dopasowanie położenia platformy tak, by praca była komfortowa.

   Wyboru odpowiedniego podnośnika motocyklowego, nie należy bagatelizować. To ważne wyposażenie warsztatu samochodowego mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i wygody pracy przy pojeździe. W sklepie internetowym STIX znajdziesz szeroką ofertę produktów do napraw motocykli. Warto sprawdzić także lewarki żaby, które znajdują zastosowania przy podnoszeniu samochodów

   Lewarki motocyklowe – do szerokiego użytku

   Podnośniki motocyklowe to niezbędne narzędzia zarówno dla profesjonalnych mechaników, jak i doświadczonych miłośników motocykli oraz amatorów majsterkowania. Bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić efektywne, bezpieczne i komfortowe wykonywanie napraw i przeglądów. Odwiedź STIX i sprawdź nasze lewarki do motocykla i wiele więcej. Jako profesjonalny sklep internetowy z szerokim asortymentem, jesteśmy idealnym miejscem dla każdego, kto chce uzupełnić swój warsztat o jakościowe narzędzia, podzespoły oraz elementy wymienne i eksploatacyjne.

   Bezpieczeństwo i efektywność pracy na każdym kroku – wybierz STIX

   Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym mechanikiem, czy po prostu miłośnikiem motocykli, sklep STIX ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujesz do serwisowania swojego motocykla. W naszym asortymencie można znaleźć także kompletne wyposażenie wulkanizacji, umożliwiające wymianę i naprawę ogumienia oraz takich elementów jak zawory czy systemy TPMS. Przekonaj się o kompleksowości naszej oferty, poznaj dostępne rodzaje podnośników i stojaków motocyklowych i odwiedź STIX!

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.74 / 5.00 39 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-28
   Rewelacja
   2023-06-26
   SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
   pixelpixelpixelpixel