Najazdy samochodowe

Ilość produktów: 2

Najazdy samochodowe to podstawowe wyposażenie wulkanizacji i nieodzowny element każdego warsztatu, który umożliwia podniesienie pojazdów w celu przeprowadzenia napraw i konserwacji. Stanowią one fundamentalne narzędzie dla mechaników, pozwalając na swobodny dostęp do podwozia pojazdu oraz innych trudno dostępnych miejsc. Dzięki zastosowaniu naszych najazdów/podjazdów samochodowych prace serwisowe są bezpieczniejsze. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność pojazdu podczas wszelkich operacji, co minimalizuje ryzyko wypadków i uszkodzeń. Antypoślizgowe powierzchnie i dodatkowe zabezpieczenia podnoszą komfort pracy, umożliwiając precyzyjne manewrowanie pojazdem. Najazdy te są zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom zarówno profesjonalnych warsztatów, jak i amatorów majsterkowania w domowym garażu.

   Rampy samochodowe – solidność i funkcjonalność

   Rampy samochodowe marki Stix to solidne i niezawodne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie samochodowym oraz garażu domowym. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wytrzymałości i użyteczności rampy samochodowe są idealne do podnoszenia pojazdów w celu przeprowadzenia różnorodnych prac serwisowych i naprawczych.

   Cechy produktów

   • Solidna konstrukcja – najazdy/podjazdy samochodowe wykonane są z wysokiej jakości stali, co gwarantuje ich wytrzymałość oraz długotrwałe użytkowanie. 

   • Antypoślizgowa powierzchnia – specjalnie zaprojektowana powierzchnia (ryflowana blacha) zapobiega ślizganiu się pojazdu, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

   • Łatwość obsługi – najazd/rampa samochodowa jest prosta w montażu i demontażu, co pozwala na szybkie i wygodne przygotowanie stanowiska pracy.

   • Uniwersalne zastosowanie – nadają się do różnych typów pojazdów, w tym samochodów osobowych i lekkich dostawczych (do 2 ton).

   • Hydrauliczny system podnoszenia – wyposażony w hydrauliczny mechanizm podnoszenia najazd/rampa samochodowa pozwala na łatwe i szybkie uniesienie pojazdu na wymaganą wysokość. Dzięki temu prace serwisowe mogą być przeprowadzane wygodniej i efektywniej. Dostępny jest również najazd samochodowy bez podnośnika.

   Jak dobrać odpowiedni najazd samochodowy?

   Wybór odpowiedniego najazdu samochodowego jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa i efektywności podczas prac serwisowych. Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze?

   • Przeznaczenie i typ pojazdu

   Najazdy samochodowe powinny być dobrane zgodnie z typem i wagą pojazdu, który będzie na nich umieszczany. Ważne jest, aby znać dokładną wagę samochodu i porównać ją z maksymalnym obciążeniem rampy. 

   • Materiał wykonania

   Najazdy/podjazdy samochodowe mogą być wykonane z różnych materiałów – np. z tworzywa sztucznego. Stalowe rampy Stix są bardziej wytrzymałe i mogą udźwignąć duże obciążenia.

   • Wysokość podniesienia

   Różne modele ramp oferują odmienne wysokości podniesienia. Ważne jest, aby wybrać taką, która umożliwi komfortowy dostęp do podwozia pojazdu. Dla prac wymagających więcej miejsca pod pojazdem takich jak wymiana oleju czy naprawa układu wydechowego warto wybrać model z większą wysokością podniesienia. Najazdy do naprawy samochodu w naszym sklepie mogą podnieść samochód o co najmniej  21 centymetrów

   • Powierzchnia 

   Powierzchnia najazdu do naprawy samochodu powinna być antypoślizgowa, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas wjazdu i zjazdu pojazdu. Najazdy producenta Stix posiadają ryflowaną blachę, która zwiększa przyczepność kół do podłoża. 

   • Mobilność i przechowywanie

   Jeśli najazd samochodowy z podnośnikiem będzie często przenoszony lub przechowywany, warto zwrócić uwagę na jego wagę i wymiary.

   • Certyfikaty i zgodność z normami

   Produkty Stix są testowane pod kątem wytrzymałości i bezpieczeństwa, co daje dodatkową pewność użytkowania.

   Najazdy samochodowe w ofercie Stix

   W sklepie Stix oferujemy najazdy samochodowe, które spełniają różnorodne potrzeby użytkowników – to wszechstronne narzędzia, które znajdują zastosowanie w wielu różnych sytuacjach. Niezależnie od miejsca użycia, zapewniają one bezpieczeństwo, stabilność i komfort pracy, co czyni je niezastąpionym elementem wyposażenia każdego, kto zajmuje się serwisowaniem pojazdów. Gdzie sprawdzą się najazdy samochodowe?

   • Nasze najazdy samochodowe są niezastąpione w profesjonalnych warsztatach samochodowych, gdzie każdego dnia wykonuje się dziesiątki operacji serwisowych i naprawczych. Dzięki solidnej konstrukcji i dużej nośności, najazdy Stix umożliwiają bezpieczne podniesienie pojazdów osobowych, co ułatwia naprawy podwozia czy zderzaków.

   • Dzięki łatwej obsłudze i solidnej konstrukcji najazdy podnoszone umożliwiają bezpieczne uniesienie pojazdu również w warunkach domowych, co pozwala na samodzielne wykonywanie podstawowych czynności serwisowych, takich jak wymiana oleju, klocków hamulcowych, czyszczenie, konserwacja czy kontrola układu wydechowego.

   Dla kompleksowego wyposażenie warsztatu samochodowego polecamy inne nasze produkty, w tym lewarki żaby, akcesoria do wymiany i naprawy ogumienia,  narzędzia pneumatyczne i wiele innych, które razem tworzą solidną podstawę każdego dobrze wyposażonego serwisu.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.74 / 5.00 39 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-12-02
   DOSKONAŁY
   2023-09-17
   Szybka realizacja , towar zgodny z oczekiwaniem
   pixelpixelpixelpixel