• Programator czujników ciśnienia TRUCK Sensor AID CUB TPMS
 • Programator czujników ciśnienia TRUCK Sensor AID CUB TPMS
 • Programator czujników ciśnienia TRUCK Sensor AID CUB TPMS
1 990,00 PLN
/ sztuka
Kod producenta: 12-46-54937

Programator czujników ciśnienia CUB TPMS Sensor AID Truck

Sensor AID Truck to specjalna wersja programatora TPMS do obsługi czujników ciśnienia Truck Uni-Sensor stosowanych w pojazdach ciężarowych, wyposażonych w bezpośredni system monitorowania ciśnienia w ogumieniu. Główne funkcje tego przyrządu to:

 • diagnozowanie czujników,
 • klonowanie czujników,
 • programowanie czujników Truck Uni-Sensor.

Przy użyciu programatora możliwe jest diagnozowanie i aktywowanie większości czujników ciśnienia TPMS bez względu na ich producenta oraz stan czujnika. Urządzeniem można też programować uniwersalne czujniki Truck Uni-Sensor – jako klony lub czujniki z nowymi numerami ID.

Programator Sensor AID Truck skanuje czujniki przy użyciu anteny bezprzewodowej zamontowanej po bokach. Pracuje ona z takimi samymi częstotliwościami jak czujniki, czyli 433 MHz lub 315 MHz. Baza obsługiwanych modeli aut obejmuje szeroki zakres pojazdów ciężarowych, ale też autobusów i busów.

Producent udostępnia regularnie darmowe i bezterminowe aktualizacje listy obsługiwanych aut oraz zwiększające funkcjonalność urządzenia. Aktualizacji dokonuje się w łatwy sposób za pomocą aplikacji aktualizującej zainstalowanej w komputerze – wystarczy podłączyć programator do komputera kablem USB i uruchomić program.

Sensor AID Truck posiada rozbudowane menu ustawień, dzięki czemu możemy dostosować wyświetlane informacje do własnych preferencji i potrzeb związanych z serwisem danego modelu auta. Możemy wybrać i ustawić następujące opcje:

 • język menu (w tym język polski),
 • ilość kół,
 • jednostki temperatury i ciśnienia,
 • format numeru ID (DEC / HEX),
 • kontrast wyświetlacza,
 • automatyczne wyłączanie urządzenia,
 • sygnał dźwiękowy (brzęczyk).

Urządzenie wyposażone jest w wydajny akumulator, który na długi czas uniezależnia użytkownika od zewnętrznych źródeł zasilania.

Przegląd funkcji urządzenia Sensor AID Truck

1. Diagnoza czujników

Programator skanuje czujnik w celu uzyskania informacji takich jak: numer ID czujnika, aktualne ciśnienie, częstotliwość pracy sensora, temperatura opony oraz stan baterii (uwaga – nie wszystkie oryginalne czujniki pokazują stan baterii oraz temperaturę opony)

2. Automatyczne kopiowanie nowego czujnika

Kopiowanie numeru ID czujnika w sposób automatyczny.

3. Ręczne kopiowanie nowego czujnika

Kopiowanie numeru ID w sposób ręczny. Uwaga – urządzenie posiada również możliwość duplikowania oryginalnych czujników poprzez ręczne wpisane numeru ID znajdującego się na obudowie czujnika.

4. Programowanie nowego czujnika

Podczas tego procesu omija się procedurę kopiowania numeru ID – po wybraniu prawidłowego modelu auta programator wysyła odpowiedni numer ID do pustego czujnika Uni-Sensor.

5. Bezprzewodowa modyfikacja czujnika – kopiowanie numeru ID oryginalnego czujnika

Funkcja umożliwia skopiowanie numeru ID oryginalnego czujnika do urządzenia Sensor AID Truck i przesłanie go na czujnik Truck Uni-Sensor.

6. Bezprzewodowa modyfikacja czujnika – modyfikacja numeru ID nowo utworzonego czujnika

Funkcja umożliwia modyfikację numerów ID w czujnikach Truck Uni-Sensor. Po zeskanowaniu czujnika, możemy dowolnie zmieniać numer ID, w celu jego aktualizacji.

7. Bezprzewodowa modyfikacja czujników z uwzględnieniem prawego / lewego koła

Funkcja pozwala zmienić położenie czujnika względem prawego, bądź lewego koła. 

8. Zapis danych na komputerze

Zapis danych związanych z ID czujników na komputerze – pozwala zapisać zeskanowane numery ID czujników na komputerze. Zapis danych dotyczących numerów ID czujników obsługiwany jest przez aplikację, która zapisuje dane do formatu plików tekstowych (*.txt).

9. Wykorzystanie modułu OBDII do odczytu oraz zapisu numerów ID

Dzięki modułowi OBDII możliwe jest podpięcie urządzenia pod komputer w aucie. Urządzenie umożliwia zeskanowanie wszystkich czujników, które znajdują się w pojeździe, a następnie odczyt lub zapis numerów ID czujników do ECU. 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

pola oznaczone są wymagane

Warunki gwarancji

Prawo do zwrotu: 14 dni

Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Warunkiem koniecznym jest aby zwracany towar był w niezmienionym stanie bez śladów użytkowania. Opcjonalnie: w otrzymanym opakowaniu wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym oświadczeniem o zwrocie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane konto w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwróconego towaru.

 

 

Gwarancja producenta: 12 miesięcy

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją. Podstawą do naprawy produktu w ramach gwarancji jest paragon fiskalny lub faktura VAT będąca nieodłącznym elementem każdego wysłanego zamówienia.

Zamknij
Jplayer
Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 37 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-21
Jakość produktów ok. Długo czeka się na paczkę
2023-11-20
Wszystko zgodnie z opisem
pixelpixelpixelpixel